Menu
0
Váš košík je prázdný

Chytrý květináč Véritable Botaneo Eylo + 2 lingoty

Chytrý květináč Véritable Botaneo Eylo + 2 lingoty

Chytrý květináč Véritable Botaneo Eylo + 2 lingoty

Designový chytrý stolní květináč Véritable Botaneo Eylo se dvěmi sazeničkami - Bazalka + Petržel. Více o produktu

Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás!

Oficiální prodejce Weber

Nejvyšší kvalita, moderní design a technologie, dlouholetá historie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber

Chytrý květináč Véritable Botaneo Eylo + 2 lingoty

Každý grilovaný pokrm, který dochutíme kvalitními a čerstvými bylinkami, se poté povznese o úroveň výše. Díky chytrým květináčům francouzské firmy Véritable si můžete po celý rok dopřát čerstvé BIO bylinky bez pesticidů a chemického ošetření, vypěstované třeba i přímo ve Vaší kuchyni. Celý systém fungování chytrých květináčů je velice intuitivní, kompaktní a efektivní a snadný opravdu pro každého.

Do svých květináčů vyvinula firma Véritable sazeničkové kapsle Lingot, které se skládají ze semínek rostlin dle Vašeho výběru a z kvalitního organického substrátu obohaceného o nezbytné živiny. Každá kapsle Lingot má pak kompozici substrátu, rozložení, šířku a hloubku osazení semínek šitou na mírů každé rostlince zvlášť.

Pěstovat můžete kromě bylinek i cherry rajčátka, lesní jahody, různé chilli papričky nebo třeba čokoládové mini papriky. Vše v BIO kvalitě, bez pesticidů, bez GMO, chutnější a čerstvější než z obchodu, vypěstováno u Vás doma a bez zbytečných odpadů. Kapsle se jednoduše vloží do chytrého květináče dle výběru a jediné, o co se staráme, je zálivka. 

Chytré květináče firmy Véritable po vložení sazeničky stačí pouze zapnout do zásuvky a díky samozavlažovacímu systému stačí dolít vodu cca jednou za 3 týdny, květináč Vás na to sám upozorní. Každý květináč má i výškově nastavitelné LED osvětlení pro urychlení růstu. Svítí 16 hodin denně a zbylých 8 hodin je vypnuté, aby byl napodoben přirozený cyklus rostlin. Díky výkonu a barvě LED světla tak květináč může být i v místnosti bez oken. U většiny rostlinek lze očekávat první sklizeň do 3-4 týdnů od výsadby a období sklizně se pohybuje v rozmezí 4-6 měsíců. Poté stačí zasadit novou rostlinku a proces opakovat.

Díky modernímu vzhledu jsou chytré květináče Véritable hezkým doplňkem nejen do každé chytré domácnosti. Na výběr máme několik možností. Od velikosti květináče - tedy počtu bylinek, které můžeme pěstovat najednou, až po "chytrost" nebo konektivitu jednotlivých květináčů.

Květináč Véritable Botaneo Eylo je díky malým rozměrům vhodný i do té nejmenší místnosti. Je vyrobený ze speciálního ABS plastu, má příjemný, zaoblený design a vzhled kombinuje bílou barvu a dekor dřeva. Samostatná LED lampa je výškově nastavitelná. Zavlažování probíhá automaticky pomocí nádržky o objemu 1 litru s plovákem signalizujícím potřebu doplnit vodu.

Chytrý květináč Botaneo je kompatibilní s Veritable Lingoty a pojme celkem 2. Součástí balení je Lingot Bazalka a Lingot Petržel.

Květináč Botaneo je určen výhradně pro vnitřní použití, mimo přímé sluneční záření. Nedoporučujeme jej proto například na okno s jižní orientací. Rostlinky by zde dostávaly až příliš moc světla a nerostly by ideálně. Na tato místa doporučujeme květináče Véritable Smart a Connect.

Technické specifikace: 

  • Délka: 18,5 cm; Hloubka: 17,5 cm; Výška při nejvyšší poloze osvětlení: 46 cm
  • Váha: 1,2 kg
  • Barva: bílá s dekorací dřeva
  • Objem vody: 1 l
  • Spotřeba elektřiny: 4 W
  • Napětí: 100-240 V
  • Použití: vnitřní prostory, 18 - 35 °C
  • Záruka: 2 roky
  • Vyrobeno: Čína

Zeptejte se nás

Zkontrolujte prosím, zda jste vyplnili email bez překlepů.
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.