Menu
Rychlý kontakt
+420 602 546 758
0
Váš košík je prázdný
Dřevěný zahradní nábytek Hartman
Proč zvolit gril WeberNejvyšší kvalita, moderní design a technologie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber
Nebyly nalezeny žádné produkty

Dřevěný zahradní nábytek Hartman

Mezi dřevěným zahradním nábytkem Hartman najdete produkty s různými prvky především z týkového dřeva. Jedná se o dřevo z tropických stromů pocházejících z Jihovýchodní Asie, které má perfektní vlastnosti pro dlouholetou výdrž. Obsahem oleje je dřevo naprosto ideální pro proměnlivé evropské počasí a díky tomu si na Vaší zahradě či terase udrží svoji krásu po mnoho let. Hartman vyrábí své teak kolekce buď z recyklovaného týkového dřeva, nebo z certifikovaného FSC dřeva, které je vypěstováno na speciálních obnovovaných plantážích, takže při výrobě těchto produktů nedochází k zatěžování životního prostředí či kácení pralesů.

V této kategorii najdete nejen celodřevěné kolekce, ale i kolekce, které mohou být z větší či menší části kovové, ale mají na sobě i dřevěné prvky, pro které se stylově hodí mimo jiné k ostatním dřevěným produktům. Za zmínku zde stojí třeba luxusní sedací souprava Emperor, nádhérné celodřevěné stoly Mondriaan a Picasso nebo také tradiční kolekce Da Vinci, kterou má Hartman ve svém sortimentu již několik desítek let.
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Prodloužená otevírací doba
Během celé hlavní grilovací sezóny u nás budeme mít prodlouženou otevírací dobu. Navštívit nás tak nyní můžete třeba i v sobotu!
Celý článek
Chystáme Gril Akademii Weber!
Zveme Vás na originální Gril Akademii Weber, kterou budeme pořádat 26. dubna. Přijďte se o grilování dozvědět více od skutečných mistrů grilu, od šéfkuchařů z Webera!
Celý článek
Top Zahradní Nábytek
Založili jsme Top Zahradní Nábytek, zaměřený výhradně na zahradní nábytek značky Hartman. V souvislosti s tím jsme již také spustili nové stránky TopZahradniNabytek.cz, pojďte se na ně s námi podívat!
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY