Menu
0
Váš košík je prázdný

Grilovací omáčky a další koření

Oficiální prodejce WeberOficiální prodejce WeberKompletní sortiment Weber máme na našem skladě v Česku i naší kamenné prodejněPřednosti značky Weber

Grilovací omáčky a další koření

Maso jsme okořenili, ugrilovali a chystáme se na něj. Co takhle ale posunout gurmánský zážitek o krok dále? S omáčkami Fireland Foods nebo například anglickou solí Maldon se Vám to zaručeně povede. Jen pozor, některé z nich jsou dost ostrý zážitek! :)

Správné dochucování pokrmů je samozřejmě subjektivní a každý činí dle vlastní chuti. Pokud ale tápete a s grilováním, nebo vařením obecně, začínáte, poraďte se s námi :). Nebo se rovnou přihlaste na naši Weber Gril Akademii, kde Vás mistři grilu přímo od Webera naučí nejen základy grilování a dochucování ale také ochutnáte skvělé jídlo přímo od těchto šéfkuchařů!
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Weber novinky 2022
Ani v roce 2022 nás Weber nezklamal a připravil si několik žhavých novinek. Pojďte se s námi na ně podívat!
Celý článek
Tipy na Vánoční dárky!
Vánoce jsou za dveřmi, pojďte s námi mrknout na nejlepší tipy na dárky nejen pro grilovací nadšence. Máme pro Vás tipy s cenovým rozdělením, vybere si opravdu každý.
Celý článek
Weber novinky 2021
Stejně jako každý rok i letos si Weber připravil mezi grily a příslušenstvím několik novinek. Pojďte se s námi na ně podívat!
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY