Menu
Rychlý kontakt
+420 602 546 758
0
Váš košík je prázdný
Jídelní židle Valentino skládací - světle šedá
Jídelní židle Valentino skládací - světle šedá

Jídelní židle Valentino skládací - světle šedá

Robustní jídelní židle z vysoce komfortní kolekce zahradního nábytku Valentino. Více o produktu

Potřebujete poradit?

Proč zvolit gril Weber

Nejvyšší kvalita, moderní design a technologie, dlouholetá historie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber

Jídelní židle Valentino skládací - světle šedá

Jídelní židle Valentino skládací - světle šedá


Vysoce komfortní řada jídelního zahradního nábytku Valentino má robustní a stylový design. Stejně jako všechny ostatní produkty Hartman je i tato kolekce vyrobena z velmi kvalitních materiálů a nabízí svým uživatelům absolutní pohodlí.

Stolovací židle Valentino mají kostru vyrobenou z pevné hliníkové slitiny, která je doplněna textylenovým výpletem. Tyto dva použité materiály mají několik shodných předností. Za prvé jsou vysoce odolné vůči různým povětrnostním vlivům, povrchovým poškozením i nečistotám vznikajícím při stolování. Například látka použitá ve výpletu se nepropíná, vždy zůstane napnuta či také nenasákne vodu. Díky tomu mohou zůstat tyto židle celoročně venku a vy se můžete spolehnout, že vám výborně poslouží po mnoho let.

Další předností použitých materiálů je také nízká hmotnost, což výrazně usnadňuje manipulaci s těmito židlemi. Celkově tato kolekce nevyžaduje téměř žádnou údržbu a díky tomu je tak velmi praktická pro každou zahradu, terasu, balkón, nebo třeba i do restaurací a kaváren.

Všechny části židle jsou tvarovány vysoce ergonomicky, aby si na ní každý dopřál naprostý komfort. Oproti mnoha jiným kolekcím je zde ergonomicky tvarováno i sedátko, na kterém Vám bude velmi pohodlně i několik hodin. Židle Valentino jsou nabízeny v tmavě a světle šedé barvě hliníkové konstrukce, ale pokud si budete přát židle barevně oživit, lze k nim dokoupit přímo určené polštáře a polstry nejrůznějších barev, takže budou ladit s jakoukoliv zahradnou či terasou.

Zeptejte se nás

Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Fotky z naší první Gril Akademie
Přidáváme pár fotek z naší první Gril Akademie konané 12. 6. 2019. Děkujeme všem účastníkům a budeme se těšit opět příště!
Celý článek
Gril Akademie Weber 12. června!
Zveme Vás na originální Gril Akademii Weber, kterou budeme pořádat 12. červnna. Přijďte se o grilování dozvědět více od skutečných mistrů grilu, od šéfkuchařů z Webera!
Celý článek
Prodloužená otevírací doba
Během celé hlavní grilovací sezóny u nás budeme mít prodlouženou otevírací dobu. Navštívit nás tak nyní můžete třeba i v sobotu!
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY