Menu
Rychlý kontakt
+420 602 546 758
0
Váš košík je prázdný
Kolekce Jamie Oliver
Proč zvolit gril WeberNejvyšší kvalita, moderní design a technologie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber
Nebyly nalezeny žádné produkty

Kolekce Jamie Oliver

Řada Jamie Oliver představuje jednu z vlajkových kolekcí značky zahradního nábytku Hartman. Jedná se o celokovové stoly, židle a sedačky, které jsou vybaveny hlubokými pohodlnými polštáři na sezení. Unikátní je tato řada mimo jiné speciálním prostorem uprostřed stolů, ve kterém můžete mimo jiné grilovat, nechat chladit víno nebo třeba stylově naaranžovat ovoce.

Této kolekci propůjčil svoji tvář a jméno slavný anglický kuchař Jamie Oliver, což samo o sobě také symbolizuje vysokou kvalitu těchto produktů. V této kolekci se nachází jídelní i lounge soupravy, najdete zde také třeba velmi pohodlné a unikátní lehátko.
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Gril Akademie Weber 12. června!
Zveme Vás na originální Gril Akademii Weber, kterou budeme pořádat 12. červnna. Přijďte se o grilování dozvědět více od skutečných mistrů grilu, od šéfkuchařů z Webera!
Celý článek
Prodloužená otevírací doba
Během celé hlavní grilovací sezóny u nás budeme mít prodlouženou otevírací dobu. Navštívit nás tak nyní můžete třeba i v sobotu!
Celý článek
Top Zahradní Nábytek
Založili jsme Top Zahradní Nábytek, zaměřený výhradně na zahradní nábytek značky Hartman. V souvislosti s tím jsme již také spustili nové stránky TopZahradniNabytek.cz, pojďte se na ně s námi podívat!
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY