Menu
Rychlý kontakt
+420 602 546 758
0
Váš košík je prázdný
Kovový zahradní nábytek Hartman
Proč zvolit gril WeberNejvyšší kvalita, moderní design a technologie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber
Nebyly nalezeny žádné produkty

Kovový zahradní nábytek Hartman

Kovový zahradní nábytek Hartman je vyroben především z kvalitního lítého hliníku, jehož přednostmi jsou nízká hmotnost, vysoká pevnost a nízké nároky na údržbu. V této kategorii najdete nejen celokovový nábytek, ale také třeba stoly s ALU kostrou a deskou z vysokotlakého laminátu nebo třeba židle s kovovou konstrukcí a různými dřevěnými prvky.

Mezi kovovým nábytkem Hartman vyrobeným z kovu najdete jak jídelní soupravy, tak i komfortní sedací sestavy. Za zmínku stojí například řada luxusního venkovního nábytku Jamie Oliver, designové a moderní stoly Victorio či celokovové jídelní židle Belcampo, produktů zde však najdete mnohem více.
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Gril Akademie Weber 12. června!
Zveme Vás na originální Gril Akademii Weber, kterou budeme pořádat 12. červnna. Přijďte se o grilování dozvědět více od skutečných mistrů grilu, od šéfkuchařů z Webera!
Celý článek
Prodloužená otevírací doba
Během celé hlavní grilovací sezóny u nás budeme mít prodlouženou otevírací dobu. Navštívit nás tak nyní můžete třeba i v sobotu!
Celý článek
Top Zahradní Nábytek
Založili jsme Top Zahradní Nábytek, zaměřený výhradně na zahradní nábytek značky Hartman. V souvislosti s tím jsme již také spustili nové stránky TopZahradniNabytek.cz, pojďte se na ně s námi podívat!
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY