Menu
Rychlý kontakt
+420 602 546 758
0
Váš košík je prázdný
Náhradní díly Weber

Náhradní díly Weber

Jednou z výhod pro všechny majitele grilů značky Weber je dostupnost náhrandích dílů ke grilům vyrobeným i před mnoha lety. Často tak není potřeba kupovat nový gril, ale stačí vyměnit jednu součástku, kterou zrovna potřebujete. Spadl Vám na zem poklop od grilu a poškrábal se smalt? Zanesly se Vám po mnoha letech používání hořáky od plynového grilu a nyní již nehoří rovnoměrně? Nebo Vám po několika sezónách již dosloužila topná spirála u elektrických grilů? Všechny uvedené problémy lze vyřešit pomocí náhradních dílů, které naleznete v této sekci.

V kategorii náhradních dílů jsou uvedeny jen ty náhradní díly, které zákazníci poptávají nejčastěji. Těmi jsou například již uvedené poklopy, hořáky, topné spirály, flavorizéry nebo také nové grilovací a palivové rošty. Pokud zde ovšem nenajdete náhradní díl, který sháníte, neváhejte nám napsat na e-mail info@topgrily.cz a my Vám rádi pomůžeme najít potřebnou součástku, ať už se jedná o cokoliv.
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Fotky z druhé letošní Gril Akademie Weber
Chtěli bychom se s Vámi podělit o pár fotek i z naší druhé letošní Gril Akademie, všem účastníkům ještě jednou děkujeme!
Celý článek
Fotky z naší první Gril Akademie
Přidáváme pár fotek z naší první Gril Akademie konané 12. 6. 2019. Děkujeme všem účastníkům a budeme se těšit opět příště!
Celý článek
Gril Akademie Weber 12. června!
Zveme Vás na originální Gril Akademii Weber, kterou budeme pořádat 12. červnna. Přijďte se o grilování dozvědět více od skutečných mistrů grilu, od šéfkuchařů z Webera!
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY