Menu
Rychlý kontakt
+420 602 546 758
0
Váš košík je prázdný
Nové grily Weber

Nové grily Weber

Pro rok 2019 Weber představuje několik nových řad plynových grilů a grilů na dřevěné uhlí, stejně tak se mnoho starších zástupců dočkalo menších modernizací, tak se s námi na ně pojďte podívat!

Mezi nejvýraznější novinky mezi grily Weber na dřevěné uhlí patří změny v rámci řady Master Touch a také zcela nový gril Weber Summit Charcoal. Ten představuje zcela nový vrchol mezi všemi grily na dřevěné uhlí, má zdaleka nejvyšší výbavu a ty nejlepší funkce v této kategorii, připraven je na všechny možné metody grilování i uzení a sám o sobě prakticky představuje zbrusu novou kategorii mezi grily Weber.

Co se řady grilů Weber Master Touch týče, největší novinkou je zde nový gril Master Touch Premium. Oproti ostatním členům této rodiny má rozšířenou výbavu a několik dalších vychytávek. V rámci tradičních grilů Master Touch došlo také k pár změnám, především jsou letos nabízeny i v novém barevném provedení. Menší změny proběhly i u grilů Weber Original Kettle, které se dočkaly svých nových, lehce vylepšených verzí.

U plynových grilů je největší novinkou zcela nová řada Weber Spirit II, která oproti své dřívější generaci nabízí modernizovaný design, modernizovanou výbavu a v neposlední řadě také dobrou cenovou dostupnost. Novinek se dočkala i většina ostatních řad plynových grilů. Řada Weber Genesis II nyní obsahuje několik úplně nových zástupců a i většina těch, kteří zůstali z dřívějších let, má pár menších úprav. U řady plynových grilů Weber Summit jsou zase letos nově nabízeny tři modely místo původního jednoho a několika spíše menších úprav se dočkali i zástupci z řady plynových grilů Weber Q.
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Vánoční novinky Weber
Letos poprvé si pro Vás Weber připravil již na Vánoce některé novinky následující grilovací sezóny. Udělejte svým nejbližším radost dárkem Weber!
Celý článek
Fotky z druhé letošní Gril Akademie Weber
Chtěli bychom se s Vámi podělit o pár fotek i z naší druhé letošní Gril Akademie, všem účastníkům ještě jednou děkujeme!
Celý článek
Fotky z naší první Gril Akademie
Přidáváme pár fotek z naší první Gril Akademie konané 12. 6. 2019. Děkujeme všem účastníkům a budeme se těšit opět příště!
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY