Menu
Rychlý kontakt
+420 602 546 758
0
Váš košík je prázdný
Novinky sezóny 2019

Novinky sezóny 2019

Stejně jako každý rok i na sezónu 2019 připravil Weber mnoho novinek pro všechny nadšence grilování. A zde si je nyní můžete všechny přehledně prohlédnout.

Pro rok 2019 se mezi novinkami objevují především nové plynové grily a grily na dřevěné uhlí, v obou kategoriích se objevují zcela nové řady grilů, i několik starších modelů dostalo pár menších úprav. Nové zástupce lze najít jako obvykle i mezi originálním příslušenstvím Weber.

Největší novinky pro letošní sezónu najdeme nejspíše mezi grily na dřevěné uhlí. V prvé řadě je určitě potřeba zmínit gril Weber Master Touch Premium, jedná se o vylepšenou verzi tradiční, vysoce kvalitní řady. Oproti ostatním grilům v této kategorii disponuje lepší výbavou a několika vylepšenými funkcemi. I klasické grily Master Touch se dočkaly několika úprav. Především jsou nabízeny v nových barvách a dále má každý třeba svůj vlastní praktický držák na Weber iGrill.

Mezi grily na dřevěné uhlí se letos nově objevuje také luxusní gril Weber Summit Charcoal. Svojí výbavou, funkcemi a celkovým zpracováním je o třídu výš než všechny ostatní grily na dřevěné uhlí Weber a v této kategorii tak představuje nový naprostý vrchol. Za zmínku stojí ještě také vylepšené grily Weber Original Kettle, které se oproti dřívějším sezónám dočkaly vylepšeného popelníku a pár dalších drobných úprav.

Mezi plynovými grily je největší novinkou řada Weber Spirit II. Jedná se o nástupce stejnojmenné starší řady grilů Weber, oproti které má modernější design a modernější celkové provedení. Jeho velkou výhodou je bezpochyby také jeho cenová dostupnost. Mezi levnějšími plynovými grily Weber se několika drobných úprav dočkali i zástupci řady Weber Q.

V rámci vyšších tříd plynových grilů je určitě nutno zmínit několik změn u řady Weber Genesis II. Nachází se zde několik zcela nových zástupců s uzavřeným designem vozíku, zároveň se několika menších změn dočkaly i zástupci s otevřeným designem vozíku. A nakonec u vrcholné řady plynových grilů Weber Summit najdeme nově tři zástupce místo loňského jednoho.

U příslušenství jsou letos novinky především u ochranných obalů Premium, pro všechny nové grily má Weber nově v nabídce samozřejmě odpovídající obaly. Ale i mimo to se v rámci příslušenství nachází několik nových druhů příslušenství. Zmínit lze například velmi praktickou luxusní planchu Weber, která je univerzální a použitelná pro většinu grilů Weber. Dále v sortimentu nově najdete také například lis na slider burgery, nový univerzální udící box nebo třeba nové udící lupínky určené k drůbežímu masu.

Kromě uvedených produktů mezi novinkami Weber najdete i některé další, tak si je pojďte všechny prohlédnout, ať už zde na našem eshopu Topgrily, nebo osobně na naší prodejně v Brně.
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Vánoční novinky Weber
Letos poprvé si pro Vás Weber připravil již na Vánoce některé novinky následující grilovací sezóny. Udělejte svým nejbližším radost dárkem Weber!
Celý článek
Fotky z druhé letošní Gril Akademie Weber
Chtěli bychom se s Vámi podělit o pár fotek i z naší druhé letošní Gril Akademie, všem účastníkům ještě jednou děkujeme!
Celý článek
Fotky z naší první Gril Akademie
Přidáváme pár fotek z naší první Gril Akademie konané 12. 6. 2019. Děkujeme všem účastníkům a budeme se těšit opět příště!
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY