Vánoce jsou za dveřmi!

Blíží se konec roku 2016 a s ním i Vánoce! Až budete vybírat dárky pro své nejbližší, nechte se inspirovat sortimentem Weber! Každému jistě udělá radost nový gril Weber, ať už na dřevěné uhlí na zahradu k rodinnému domku nebo elektrický gril Weber na balkón bytu. Nebo můžete členy Vaší rodiny či Vaše přátele obdarovat i maličkostmi z příslušenství Weber, nápadů na dárky dostanete při procházení našich stránek mnoho.

A pokud byste si s výběrem nevěděli rady, můžete se přijít poradit k nám do naší brněnské prodejny nebo se poradit třeba telefonicky, jsme Vám vždy k dispozici. Jako výborný dárek mohou posloužit i naše dárkové poukazy na libovolnou hodnotu, stačí si jen vybrat. Ke každé objednávce grilu od nás navíc obdržíte další dárek!

Otevřeno na naší prodejně budeme mít až do 23. 12. 2016 a to do 12:00. Pro všechny objednávky učiněné do této doby také garantujeme okamžitou expedici, dárek by k Vám tedy měl dorazit včas před štědrovečerní večeří. Otevřeno budeme mít speciálně i v sobotu 17. 12. a to od 11 do 14 hodin. Bude u nás na prodejně probíhat vánoční grilování o kterém Vás budeme včas podrobněji informovat v rámci novinek na našich internetových stránkách a na Facebooku.

Vážení zákazníci, děkujeme Vám za Vaši přízeň v roce 2016. Přejeme Vám šťastné a klidné Vánoce a krásný nový rok 2017 plný dalších zážitků z grilování.