Menu
Rychlý kontakt
+420 602 546 758
0
Váš košík je prázdný
Plynový gril Weber Genesis II LX S-640
Plynový gril Weber Genesis II LX S-640

Plynový gril Weber Genesis II LX S-640

Kompletní zástupce moderní řady plynových grilů Weber Genesis II. Disponuje veškerou základní výbavou této generace. Více o produktu

Potřebujete poradit?

Proč zvolit gril Weber

Nejvyšší kvalita, moderní design a technologie, dlouholetá historie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber

Prozkoumejte vlastnosti grilu

Výkonné hořáky z ušlechtilé oceli
Litinový rošt s Gourmet BBQ System
Dvouvrstvý poklop z kvalitní ušlechtilé oceli
Podsvícené regulátory s vlastním zapalováním
Automatické osvětlení na madle
Samostatný zabudovaný boční hořák
Sklopný tepelný rošt s ETC systémem
Nerezové Flavorizer Bars aroma kolejnice
Připraveno na iGrill 3
Integrovaný teploměr v poklopu
Svod odkapávajících šťáv do vyměnitelné misky
Háčky na grilovací náčiní na přední straně
Postranní pracovní stolky z ušlechtilé oceli
Skříňka s chráněným úložným prostorem
Velká kolečka pro snadnou manipulaci
Zamykatelná kolečka pro zajištění grilu

Plynový gril Weber Genesis II LX S-640

Weber Genesis II představuje nejmodernější plynové grily nejen na českém trhu. Oproti starší řadě Genesis v sobě obsahuje několik nových funkcí, které jsou všechny představeny dále v textu. Ať už se jedná o extra výkonný grilovací systém GS4 jako celek, či elektronický zážehový systém, vysoce výkonné hořáky, Flavorizer Bars aroma kolejnice nebo Grease Management System samostatně, díky všem těmto vychytávkám jsou grily Weber Genesis II těmi nejlepšími plynovými grily, které na světovém trhu grilů v současnosti najdete.

V grilech Weber Genesis se nachází původ všech plynových grilů od Webera. Díky mnohaleté tradici se podařilo tento plynový gril přivést k dokonalosti a Vy si tak můžete užít profesionální grilování i na své zahradě. Samozřejmostí je v této kategorii grilů Weber široká výbava, velká grilovací plocha a také vyhotovení z nejkvalitnějších materiálů. Díky tomu zde může Weber garantovat až desetiletou záruku.

Základem grilu je grilovací vana z porcelánem smaltované oceli, kterou zakrýváte dvojitým poklopem, který Vám zaručí, že se žár z mnoha hořáků udrží bezpečně uvnitř grilu. Vysoký výkon uvnitř grilu zajišťuje šest oddělených hořáků z ušlechtilé oceli, které Vám umožní přímou i nepřímou metodu grilování. Hořáky jednoduše nastavíte pomocí šesti oddělených a plynule nastavitelných ventilů na přední straně grilu, takže budete mít vždy absolutní kontrolu nad teplotou na grilovacím roštu. K tomu Vám pomůže i teploměr zabudovaný v poklopu grilu.

Plynové grily Weber Genesis II disponují výkonným grilovacím systémem GS4, který ja založen na více než třicetileté tradici a zkušenosti s grilováním, kterou Weber má. Grilovací systém GS4 se skládá ze 4 komponent, a sice ze zážehového systému, speciálních hořáků, aroma kolejnic Flavorizer Bars a Grease Management systému. Dohromady vytváří unikátní systém grilování, který u konkurence nemá obdoby.

Elektrický zážehový systém umožňuje naprosto perfektní a jednoduché podpálení hořáků. Každý hořák má vlastní vyvinuté zapalování, takže můžete mít jistotu, že se hořák zapálí pokaždé ihned. Je zhotoven z nejkvalitnějších materiálů a technologií, i proto si Weber může dovolit poskytovat na něj 10 letou záruku.

Speciální plynové hořáky mají unikátní zkosený tvar, což zajišťuje neustálý přítok plynu zezadu až dopředu, po celé grilovací ploše. Tím je garantováno rovnoměrné rozložení teploty na celém grilovacím roštu. Proto se na grilech Weber Genesis II bude připravovat jídlo stejně rychle, ať už ho položíte na grilovacím roštu kamkoliv. Můžete tak plně využít celou grilovací plochu bez jakýchkoliv omezení.

Velkou předností plynových grilů vyšší třídy od Webera jsou aroma kolejnice Flavorizer Bars z ušlechtilé oceli. Ty vytvoří nad hořáky na první pohled nepříliš podstatné stříšky, jenže pro gril naopak plní několik velmi důležitých a chytrých funkcí. V prvé řadě chrání hořáky grilu před odkapávající šťávou z grilovaných pokrmů, takže nehrozí jejich samovolné vznícení. Za druhé tyto aroma kolejnice pomáhají dokonale rozložit teplo na grilovacím roštu. A nakonec, Flavorizer Bars vytváří jedinečné grilovací aroma, na které jsme všichni při grilování zvyklí. Odkapávající šťáva z pokrmů dopadá na rozžhavené stříšky nad hořáky a díky tomu se dále vypařuje a vytváří tak jedinečnou vůni grilování. Odkapávající šťáva, která se nevypaří, stéká po nakloněné ploše aroma kolejnic pryč od hořáků dolů až do Grease Management systému.

Poslední důležitou součástí grilovacího systému GS4 je Grease Management systém snadného čištění. Tento systém usnadňuje další důležitý aspekt grilování. A tím je údržba Vašeho grilu Weber. Grease Management systém pomáhá s odstraňováním grilovacích šťáv a zároveň snižuje riziko vznícení přebytečného tuku. Přebývající šťáva je odvedena od Flavorizer Bars a plynových hořáků do snadno přístupné nádoby, která je umístěna pod grilovací vanou. Po každém grilování můžete tuto hliníkovou nádobu jednoduše vyprázdnit či vyměnit.

Kromě vylepšeného a silného grilovacího systému GS4 jsou plynové grily Genesis II charakterizovány i mnoha dalšími vylepšenými funkcemi. Například poklop je ergonomický, takže je otevírání a zavírání výrazně jednodušší. Uvnitř grilovací vany se samozřejmě nachází litinový grilovací rošt s GBS systémem. Nad tímto grilovacím roštem se navíc nachází speciální Tuck-Away ohřívací rošt. Na něm můžete ohřívat již ugrilované pokrmy nebo na něm můžete například rozpékat bulky na burgery. Nyní je však speciálně navržen tak, aby jej bylo možné sklopit a poté aby sloužil jako základ pro Elevations Tiered Cooking System. Díky tomu je tak velmi usnadněno využití ETCS příslušenství u grilů Weber Genesis II.

Všechny grily Weber Genesis II jsou vybaveny také dostatečně velkou postranní pracovní plochou v podobě postranních stolků. Zároveň jsou všechny plynové grily této řady kompatibilní s teploměry iGrill 3, disponují totiž speciální přihrádkou pro jeho základní stanici. Toto zařízení měří společně teplotu až se čtyřmi jehlami a přes bluetooth otevírá dveře celé škále možností v kombinaci s chytrým telefonem. Gril disponuje také integrovanými háčky na grilovací náčiní. Pod jedním z postranních stolků se dále nachází box na plynovou láhev. Díky němu budete mít vždy snadný přístup i k velkým 10 kg plynovým bombám. Často škaredé plynové bomby navíc budou dostatečně skryty v konstrukci grilu a zároveň bude velmi snadná jejich výměna.

Varianta plynových grilů Weber Genesis II LX představuje luxusní verzi této řady a nabízí proto několik dalších praktických doplňků. Nejvýznamnějším je přídavný boční hořák v jednom z postranních stolků. Zatímco tak mícháte zeleninu na postranním stolku a kusy masa se grilují pod poklopem, můžete využít boční hořák. Ohřejte si na něm omáčku, uvařte si těstoviny nebo si připravte další přílohu. Genesis II LX dále disponují systémem integrovaného zažehnutí. Všechny modely LX jsou vybaveny speciální verzí elektronického zážehového systému. Do každého hořáku je vestavěn spínač, který zajišťuje snadný zážeh pouhým otočením knoflíku.

Modely plynových grilů Genesis II LX navíc disponují výkonem hořáků High+. Všechny hořáky můžete pustit na maximum, čímž rychleji a více rozpálíte rošt na různých místech, což je ideální pro vytvoření tradiční grilovací mřížky na mase. Tuto funkci navíc můžete využít na kterékoliv části grilovacího roštu, nebo klidně i na roštu celém. High+ proto funkčně nahrazuje hořáky Sear Station, kterými byly vybaveny starší modely plynových grilů Weber. Získáte extra výkon a perfektní kontrolu nad celým grilovacím roštem.

Další výhodou je u této verze osvícení grilu. Na madle grilu jsou dvě světla, proto na své grilované pokrmy uvidíte i v noci. A zmáčknutím tlačítka se rozsvítí kontrolní knoflíky, aby poskytly optimální ovládání i ve tmě. Takže, ať už je jakákoliv denní doba, nikdy nebude zasahovat do Vašeho grilování.

Řada grilů Genesis II nabízí moderní design ve všech svých variantách. Konkrétně model Genesis II LX S-640 má styl luxusního uzavřeného vozíku.  Celý gril je v provedení z ušlechtilé oceli, což je nejkvalitnější a nejodolnější materiál používaný u grilů. Pod grilem se nachází velký skladovací prostor, především protože plynová láhev je nyní umístěna v boxu na straně grilu. Pod svým plynovým grilem tak získáte velký úložný prostor, kam můžete dávat své oblíbené příslušenství na grilování.

Předností mají grily série Genesis II skutečně mnoho. Vymyslete si menu. Zavažte si kuchařskou zástěru. A ukažte, že catering je pojem patřící do minulosti. Špičkový grilovací systém GS4 a úžasný prostor pro vaření Vám umožní grilovat složitá plnohodnotná jídla nebo připravit skvělý steak pro každého souseda.

Hlavní přednosti plynového grilu Weber Genesis II LX S-640:

 • Vyroben z ušlechtilé oceli
 • Ergonomický, dvojitý poklop
 • Integrovaný teploměr v poklopu grilu
 • Po obou stranách pracovní desky z kvalitní nerezové oceli
 • 6 samostatných, plynule regulovatelných hořáků - optimalizují nastavení teploty při přímém i nepřímém grilování
 • Grilovací systém GS4
 • Speciální elektrický zážehový systém (systém integrovaného zažehnutí)
 • Unikátní zkosený tvar plynových hořáků
 • Flavorizer Bars aroma kolejnice z nerezu - chrání hořáky před odkapávajícím tukem a vytváří jedinečné grilovací aroma
 • Grease Management systém - pomáhá předcházet samovolnému vznícení tuku a usnadňuje čištění
 • Litinový grilovací rošt s Gourmet BBQ Systémem - promění Váš gril v plnohodnotnou zahradní kuchyni
 • Přídavný Tuck-Away tepelný rošt z nerezové oceli - umožňuje snadné využití ETCS příslušenství Weber
 • Postranní vařič se samostatným hořákem
 • Ovládací panel na čelní straně grilu
 • Kompatibilní s iGrill 3
 • Luxusní, uzavřený design vozíku
 • Velký úložný prostor pod grilem
 • Osvětlení grilu - 2 světla na madle a podsvícené regulátory hořáků
 • Integrované háčky na náčiní
 • Box na plynovou láhev umožňující snadný přístup i k velkým 10 kg plynovým bombám

Záruka:

 • 10 letá záruka na všechny díly

Další parametry grilu:

 • Rozměry (V x Š x H): 160 x 183 x 74 cm
 • Hmotnost: 100 kg
 • Grilovací plocha: 103 x 48 cm

Zeptejte se nás

Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Příbuzné produkty

Teploměr Weber iGrill 3Teploměr Weber iGrill 3
skladem
2 990 Kč
GBS - Litinový hrnecGBS - Litinový hrnec
skladem
3 290 Kč
Teploměr Weber iGrill 3Teploměr Weber iGrill 3
skladem
2 990 Kč
GBS - Litinový hrnecGBS - Litinový hrnec
skladem
3 290 Kč
Teploměr Weber iGrill 3Teploměr Weber iGrill 3
skladem
2 990 Kč
GBS - Litinový hrnecGBS - Litinový hrnec
skladem
3 290 Kč
Teploměr Weber iGrill 3Teploměr Weber iGrill 3
skladem
2 990 Kč
GBS - Litinový hrnecGBS - Litinový hrnec
skladem
3 290 Kč
Teploměr Weber iGrill 3Teploměr Weber iGrill 3
skladem
2 990 Kč
GBS - Litinový hrnecGBS - Litinový hrnec
skladem
3 290 Kč
Teploměr Weber iGrill 3Teploměr Weber iGrill 3
skladem
2 990 Kč
GBS - Litinový hrnecGBS - Litinový hrnec
skladem
3 290 Kč
Teploměr Weber iGrill 3Teploměr Weber iGrill 3
skladem
2 990 Kč
GBS - Litinový hrnecGBS - Litinový hrnec
skladem
3 290 Kč
Teploměr Weber iGrill 3Teploměr Weber iGrill 3
skladem
2 990 Kč
GBS - Litinový hrnecGBS - Litinový hrnec
skladem
3 290 Kč
Teploměr Weber iGrill 3Teploměr Weber iGrill 3
skladem
2 990 Kč
GBS - Litinový hrnecGBS - Litinový hrnec
skladem
3 290 Kč
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Otevírací doba a odesílání o Vánocích
Přehledné informace o naší otevírací době a odesílání objednávek během letošních vánočních svátků a přelomu roku.
Celý článek
Vánoční novinky Weber
Letos poprvé si pro Vás Weber připravil již na Vánoce některé novinky následující grilovací sezóny. Udělejte svým nejbližším radost dárkem Weber!
Celý článek
Fotky z druhé letošní Gril Akademie Weber
Chtěli bychom se s Vámi podělit o pár fotek i z naší druhé letošní Gril Akademie, všem účastníkům ještě jednou děkujeme!
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY