Menu
Rychlý kontakt
+420 602 546 758
0
Váš košík je prázdný
Plynový gril Weber Genesis II SP-335 - nerezový
Plynový gril Weber Genesis II SP-335 - nerezový

Plynový gril Weber Genesis II SP-335 - nerezový

Kompletní zástupce moderní řady plynových grilů Weber Genesis II. Disponuje veškerou výbavou této generace. Více o produktu

Potřebujete poradit?

Proč zvolit gril Weber

Nejvyšší kvalita, moderní design a technologie, dlouholetá historie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber

Prozkoumejte vlastnosti grilu

Výkonné hořáky z ušlechtilé oceli
Elektronické zapalování
Litinový rošt s Gourmet BBQ System
Dvouvrstvý poklop z kvalitní ušlechtilé oceli
Samostatný zabudovaný boční hořák
Přídavný hořák Sear Station
Sklopný tepelný rošt s ETC systémem
Nerezové Flavorizer Bars aroma kolejnice
Připraveno na iGrill
Integrovaný teploměr v poklopu
Svod odkapávajících šťáv do vyměnitelné misky
Háčky na grilovací náčiní
Postranní pracovní stolky z ušlechtilé oceli
Skříňka s chráněným úložným prostorem
Velká kolečka pro snadnou manipulaci
Zamykatelná kolečka pro zajištění grilu

Plynový gril Weber Genesis II SP-335 - nerezový

Weber Genesis II představuje nejmodernější plynové grily nejen na českém trhu. Oproti starší řadě Genesis v sobě obsahuje několik nových funkcí, které jsou všechny představeny dále v textu. Ať už se jedná o extra výkonný grilovací systém GS4 jako celek, či elektronický zážehový systém, vysoce výkonné hořáky, Flavorizer Bars aroma kolejnice nebo Grease Management System samostatně, díky všem těmto vychytávkám jsou grily Weber Genesis II těmi nejlepšími plynovými grily, které na světovém trhu grilů v současnosti najdete.

V grilech Weber Genesis se nachází původ všech plynových grilů od Webera. Díky mnohaleté tradici se podařilo tento plynový gril přivést k dokonalosti a Vy si tak můžete užít profesionální grilování i na své zahradě. Samozřejmostí je v této kategorii grilů Weber široká výbava, velká grilovací plocha a také vyhotovení z nejkvalitnějších materiálů. Díky tomu zde může Weber garantovat desetiletou záruku na všechny díly.

Základem grilu je grilovací vana z hliníkové slitiny, kterou zakrýváte dvojitým poklopem z ušlechtilé oceli, který Vám zaručí, že se žár z mnoha hořáků udrží bezpečně uvnitř grilu. Vysoký výkon uvnitř grilu zajišťují tři oddělené hořáky z ušlechtilé oceli, které Vám umožní přímou i nepřímou metodu grilování. Hořáky jednoduše nastavíte pomocí tří oddělených a plynule nastavitelných regulátorů na přední straně grilu, takže budete mít vždy absolutní kontrolu nad teplotou na grilovacím roštu. K tomu Vám pomůže i teploměr zabudovaný v poklopu grilu.

Plynové grily Weber Genesis II disponují výkonným grilovacím systémem GS4, který ja založen na více než třicetileté tradici a zkušenosti s grilováním, kterou Weber má. Grilovací systém GS4 se skládá ze 4 komponent, a sice ze zážehového systému, speciálních hořáků, aroma kolejnic Flavorizer Bars a Grease Management systému. Dohromady vytváří unikátní systém grilování, který u konkurence nemá obdoby.

Elektrický zážehový systém Infinity Ignition umožňuje naprosto perfektní, jednoduché a okamžité podpálení hořáků. Je zhotoven z nejkvalitnějších materiálů a technologií, i proto si Weber může dovolit poskytovat na něj 10 letou záruku.

Speciální plynové hořáky mají unikátní zkosený tvar, což zajišťuje neustálý přítok plynu zezadu až dopředu, po celé grilovací ploše. Tím je garantováno rovnoměrné rozložení teploty na celém grilovacím roštu. Proto se na grilech Weber Genesis II bude připravovat jídlo stejně rychle, ať už ho položíte na grilovacím roštu kamkoliv. Můžete tak plně využít celou grilovací plochu bez jakýchkoliv omezení.

Velkou předností plynových grilů vyšší třídy od Webera jsou aroma kolejnice Flavorizer Bars z ušlechtilé oceli. Ty vytvoří nad hořáky na první pohled nepříliš podstatné stříšky, jenže pro gril naopak plní několik velmi důležitých a chytrých funkcí. V prvé řadě chrání hořáky grilu před odkapávající šťávou z grilovaných pokrmů, takže nehrozí jejich samovolné vznícení. Za druhé tyto aroma kolejnice pomáhají dokonale rozložit teplo na grilovacím roštu. A nakonec, Flavorizer Bars vytváří jedinečné grilovací aroma, na které jsme všichni při grilování zvyklí. Odkapávající šťáva z pokrmů dopadá na rozžhavené stříšky nad hořáky a díky tomu se dále vypařuje a vytváří tak jedinečnou vůni grilování. Odkapávající šťáva, která se nevypaří, stéká po nakloněné ploše aroma kolejnic pryč od hořáků dolů až do Grease Management systému.

Poslední důležitou součástí grilovacího systému GS4 je Grease Management systém snadného čištění. Tento systém usnadňuje další důležitý aspekt grilování. A tím je údržba Vašeho grilu Weber. Grease Management systém pomáhá s odstraňováním grilovacích šťáv a zároveň snižuje riziko vznícení přebytečného tuku. Přebývající šťáva je odvedena od Flavorizer Bars a plynových hořáků do snadno přístupné nádoby, která je umístěna pod grilovací vanou. Po každém grilování můžete tuto hliníkovou nádobu jednoduše vyprázdnit či vyměnit.

Kromě vylepšeného a silného grilovacího systému GS4 jsou plynové grily Genesis II charakterizovány i mnoha dalšími vylepšenými funkcemi. Například poklop je ergonomický, takže je otevírání a zavírání výrazně jednodušší. Uvnitř grilovací vany se samozřejmě nachází litinový grilovací rošt s GBS systémem. Nad tímto grilovacím roštem se navíc nachází speciální Tuck-Away ohřívací rošt. Na něm můžete ohřívat již ugrilované pokrmy nebo na něm můžete například rozpékat bulky na burgery. Nyní je však speciálně navržen tak, aby jej bylo možné sklopit a poté aby sloužil jako základ pro Elevations Tiered Cooking System. Díky tomu je tak velmi usnadněno využití ETCS příslušenství u grilů Weber Genesis II.

Všechny grily Weber Genesis II jsou vybaveny také dostatečně velkou postranní pracovní plochou v podobě postranních stolků. Zároveň jsou všechny plynové grily této řady kompatibilní s teploměry iGrill 3, disponují totiž speciální přihrádkou pro jeho základní stanici. Toto zařízení měří společně teplotu až se čtyřmi jehlami a přes bluetooth otevírá dveře celé škále možností v kombinaci s chytrým telefonem. Gril disponuje také integrovanými háčky na grilovací náčiní. Pod jedním z postranních stolků se dále nachází box na plynovou láhev. Díky němu budete mít vždy snadný přístup i k velkým 10 kg plynovým bombám. Často škaredé plynové bomby navíc budou dostatečně skryty v konstrukci grilu a zároveň bude velmi snadná jejich výměna.

Varianta plynových grilů Weber Genesis II EP a SP představuje luxusní verzi této řady a nabízí proto několik dalších praktických doplňků. Nejvýznamnějším je přídavný boční hořák v jednom z postranních stolků. Zatímco tak mícháte zeleninu na postranním stolku a kusy masa se grilují pod poklopem, můžete využít boční hořák. Ohřejte si na něm omáčku, uvařte si těstoviny nebo si připravte další přílohu. Genesis II EP a SP dále disponují systémem integrovaného zažehnutí. Všechny modely EP a SP jsou vybaveny speciální verzí elektronického zážehového systému. Do každého hořáku je vestavěn spínač, který zajišťuje snadný zážeh pouhým otočením knoflíku.

Modely plynových grilů Genesis II EP a SP navíc disponují výkonem hořáků High+. Všechny hořáky můžete pustit na maximum, čímž rychleji a více rozpálíte rošt na různých místech, což je ideální pro vytvoření tradiční grilovací mřížky na mase. Tuto funkci navíc můžete využít na kterékoliv části grilovacího roštu, nebo klidně i na roštu celém.

Další velkou výhodou této varianty plynového grilu Genesis II je přídavný hořák Sear Station. Ten je umístěn přesně pod Gourmet BBQ Systémem a právě na tomto místě je tak výkon grilu výrazně posílen. Sear Station Vám pomůže třeba při snaze o vytvoření dokonalé grilovací mřížky na mase, nebo například při vaření ve Wok pánvi, která vyžaduje relativně velký výkon hořáků.

Řada grilů Genesis II nabízí moderní design ve všech svých variantách. Konkrétně model Genesis II SP-335 má styl luxusního uzavřeného vozíku. Pod grilem se nachází velký uzavíratelný skladovací prostor, především protože plynová láhev je nyní umístěna v boxu na straně grilu. Pod svým plynovým grilem tak získáte velký úložný prostor, kam můžete dávat své oblíbené příslušenství na grilování.

Předností mají grily série Genesis II skutečně mnoho. Představte si kompletně vybavenou kuchyň v pohodlí Vaší zahrady. Zatímco grilovací systém GS4 provádí svá kouzla na roštech, můžete se soustředit na přípravu omáčky na postranním hořáku a Vaše rodina se může těšit na první ochutnávky. Tak oslňte své nejbližší dokonalými grilovanými pokrmy.

Hlavní přednosti plynového grilu Weber Genesis II SP-335 - nerezový:

 • Dvojitý, ergonomický poklop z ušlechtilé oceli
 • Integrovaný teploměr v poklopu grilu
 • Po obou stranách pracovní desky z kvalitní nerezové oceli
 • 3 samostatné, plynule regulovatelné hořáky - optimalizují nastavení teploty při přímém i nepřímém grilování
 • Grilovací systém GS4
 • Speciální elektrický zážehový systém Infinity Ignition
 • Unikátní zkosený tvar plynových hořáků
 • Flavorizer Bars aroma kolejnice z nerezu - chrání hořáky před odkapávajícím tukem a vytváří jedinečné grilovací aroma
 • Grease Management systém - pomáhá předcházet samovolnému vznícení tuku a usnadňuje čištění
 • Litinový grilovací rošt s Gourmet BBQ Systémem - promění Váš gril v plnohodnotnou zahradní kuchyni
 • Přídavný Tuck-Away tepelný rošt z nerezové oceli - umožňuje snadné využití ETCS příslušenství Weber
 • Postranní vařič se samostatným hořákem
 • Přídavný hořák Sear Station pod GBS
 • Ovládací panel na čelní straně grilu
 • Kompatibilní s iGrill 3
 • Luxusní, uzavřený design vozíku
 • Velký uzavíratelný úložný prostor pod grilem
 • Integrované háčky na náčiní
 • Box na plynovou láhev umožňující snadný přístup i k velkým 10 kg plynovým bombám

Záruka:

 • 10 letá záruka na všechny díly

Další parametry grilu:

 • Rozměry (V x Š x H): 119 x 145 x 74 cm
 • Hmotnost: 66 kg
 • Grilovací plocha: 68 x 48 cm

Zeptejte se nás

Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Příbuzné produkty

Teploměr Weber iGrill 3Teploměr Weber iGrill 3
skladem
2 990 Kč
GBS - Litinový hrnecGBS - Litinový hrnec
na dotaz
3 290 Kč
GBS - Sear GrateGBS - Sear Grate
skladem
1 590 Kč
Teploměr Weber iGrill 3Teploměr Weber iGrill 3
skladem
2 990 Kč
GBS - Litinový hrnecGBS - Litinový hrnec
na dotaz
3 290 Kč
GBS - Sear GrateGBS - Sear Grate
skladem
1 590 Kč
Teploměr Weber iGrill 3Teploměr Weber iGrill 3
skladem
2 990 Kč
GBS - Litinový hrnecGBS - Litinový hrnec
na dotaz
3 290 Kč
GBS - Sear GrateGBS - Sear Grate
skladem
1 590 Kč
Teploměr Weber iGrill 3Teploměr Weber iGrill 3
skladem
2 990 Kč
GBS - Litinový hrnecGBS - Litinový hrnec
na dotaz
3 290 Kč
GBS - Sear GrateGBS - Sear Grate
skladem
1 590 Kč
Teploměr Weber iGrill 3Teploměr Weber iGrill 3
skladem
2 990 Kč
GBS - Litinový hrnecGBS - Litinový hrnec
na dotaz
3 290 Kč
GBS - Sear GrateGBS - Sear Grate
skladem
1 590 Kč
Teploměr Weber iGrill 3Teploměr Weber iGrill 3
skladem
2 990 Kč
GBS - Litinový hrnecGBS - Litinový hrnec
na dotaz
3 290 Kč
GBS - Sear GrateGBS - Sear Grate
skladem
1 590 Kč
Teploměr Weber iGrill 3Teploměr Weber iGrill 3
skladem
2 990 Kč
GBS - Litinový hrnecGBS - Litinový hrnec
na dotaz
3 290 Kč
GBS - Sear GrateGBS - Sear Grate
skladem
1 590 Kč
Teploměr Weber iGrill 3Teploměr Weber iGrill 3
skladem
2 990 Kč
GBS - Litinový hrnecGBS - Litinový hrnec
na dotaz
3 290 Kč
GBS - Sear GrateGBS - Sear Grate
skladem
1 590 Kč
Teploměr Weber iGrill 3Teploměr Weber iGrill 3
skladem
2 990 Kč
GBS - Litinový hrnecGBS - Litinový hrnec
na dotaz
3 290 Kč
GBS - Sear GrateGBS - Sear Grate
skladem
1 590 Kč
Teploměr Weber iGrill 3Teploměr Weber iGrill 3
skladem
2 990 Kč
GBS - Litinový hrnecGBS - Litinový hrnec
na dotaz
3 290 Kč
GBS - Sear GrateGBS - Sear Grate
skladem
1 590 Kč
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Fotky z Gril Akademie Weber Expert
Rádi bychom se s Vámi zde podělili o pár fotek z další Gril Akademie Weber, kterou jsme pořádali 9. září. Recepty byly tentokrát zaměřeny na Steaky a Burgery.
Celý článek
Gril Weber v ParaCentru Fenix
Se začátkem léta jsme darovali plynový gril Weber Q 2000 brněnskému ParaCentru Fenix. Podívejte se, jak se jim povedla první grilovačka!
Celý článek
Fotky z Gril Akademie Weber
Přidáváme pár fotek z naší Gril Akademie Weber konané 24. 6. 2020. Děkujeme všem účastníkům a budeme se těšit opět příště!
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY