Menu
Rychlý kontakt
+420 602 546 758
0
Váš košík je prázdný
Polštáře a polstry Hartman
Proč zvolit gril WeberNejvyšší kvalita, moderní design a technologie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber
Nebyly nalezeny žádné produkty

Polštáře a polstry Hartman

V sortimentu Hartman najdete kromě zahradního nábytku i velmi kvalitní polštáře a polstry nejrůznějších barev a vzorů. Slouží nejen jako velmi pěkná dekorace k Vaší soupravě zahradního nábytku či jiných míst, ale také ještě zvyšují pohodlí, které si budete moct při sezení dopřát.

Na dekorativních polštářích zde najdete uvedeny všechny možné barvy a vzory z nabídky Hartman, v těchto barvách se však vyrábí i různé polstry, povlaky a podsedy na všechen možný zahradní nábytek různých rozměrů. Pokud si přejete polstr na konkrétní kus nábytku, napište nám, prosím, a my Vám rádi pošleme bližší informace s cenami. Ke každé židli se vyrábí přesně pasující polstry a bohužel není v našich možnostech vypsat je sem všechny, proto se na nás, prosím, sami obraťte s konkrétními dotazy, rádi Vám poradíme a zašleme cenovou nabídku.
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Prodloužená otevírací doba
Během celé hlavní grilovací sezóny u nás budeme mít prodlouženou otevírací dobu. Navštívit nás tak nyní můžete třeba i v sobotu!
Celý článek
Chystáme Gril Akademii Weber!
Zveme Vás na originální Gril Akademii Weber, kterou budeme pořádat 26. dubna. Přijďte se o grilování dozvědět více od skutečných mistrů grilu, od šéfkuchařů z Webera!
Celý článek
Top Zahradní Nábytek
Založili jsme Top Zahradní Nábytek, zaměřený výhradně na zahradní nábytek značky Hartman. V souvislosti s tím jsme již také spustili nové stránky TopZahradniNabytek.cz, pojďte se na ně s námi podívat!
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY