Představení TopGrily.cz

Top Grily jsou v prvé řadě specializovaný obchod značky Weber sídlící na kraji Brna. Na naší adrese Weber sídlí již od roku 2011 a od té doby se snažíme všem milovníkům grilování každoročně přinášet to nejnovější ze světa grilování a neustále zdokonalovat naše služby.

Naším cílem je vytvářet pro Vás, naše zákazníky, grilovací začátečníky i profesionály, dokonalou dimenzi prodeje, servisu a poradenství. Naším cílem je udělat pro Vás nákup grilu a vhodného příslušenství co nejjednodušší a zároveň Vám odborně pomoci s výběrem těch správných produktů. A nakonec je naším cílem také, pokud si to i Vy budete přát, pomoci Vám stát se postupem času všude vítanými kulináři, kteří budou na zahradních grilech Weber vyhlášenými mistry grilování.

Uvědomujeme si velmi dobře, že hlavní předností značky Weber je vysoká kvalita všech jejích produktů. A my se cítíme zavázáni poskytovat Vám všechny služby na stejně vysoké úrovni. Proto u nás najdete odborně proškolený personál, velké skladové zásoby kompletního sortimentu připravené ihned k odeslání či k Vašemu vlastnímu odvozu z prodejny při nákupu, nebo třeba u dražších grilů poskytujeme profesionální montáž přímo na Vaší zahradě. Téměř všechny grily Weber na českém trhu si u nás na prodejně můžete také osobně prohlédnout a na vlastní oči se o jejich kvalitě přesvědčit. S kvalitními službami souvisí samozřejmě i umístění prodejny ve velmi moderních, klimatizovaných prostorách a s dostatečným počtem parkovacích míst pro všechny naše zákazníky.

Nápad založit firmu Top Grily přišel s myšlenkou vytvořit něco nového, prostě nový rozměr grilování neoddělitelně spojený s příjemně strávenými chvílemi s rodinou, přáteli či třeba obchodními partnery. Je jedno, jestli budete s rodinou a přáteli na balkóně, na zahradě či někde v přírodě, prostě tam, kde je Vám společně dobře. Pro každou příležitost mají Top Grily pod vedením zaškolených odborníků v oblasti kulinářství, prodeje i servisu optimální řešení. Jsme tu vždy pro Vás!
 
Nejsme jen internetový obchod. Jsme specializovaná firma, zabývající se prodejem grilovací techniky, zahradních grilů, grilovacích potřeb a příslušenství. Tento sortiment úspěšně prodáváme a v oboru patříme mezi největší prodejce v České republice. Na více než 100 m² vnitřní prodejní plochy a s širokou skladovací zásobou nabízíme v našem prodejním Weber shopu v Troubsku na kraji Brna kompletní sortiment značkového zboží špičkové kvality za nejnižší ceny na trhu.
 

Top Grily Vám dají víc!

Garantujeme nejlepší ceny na trhu. Kdyby se Vám náhodou podařilo najít cenu lepší, neváhejte nás kontaktovat. Navíc u nás při zakoupení grilu dostanete dárek, který může mít podobu nějakého originálního dárkového předmětu Weber nebo třeba lahve moravského vína, které jistě oceníte při svých grilovacích party. Samozřejmostí je potom dopravné ke každému grilu zdarma. Po domluvě Vám můžeme gril i osobně přivézt a smontovat u Vás doma. Kvalitu našich služeb podtrhuje i certifikát kvality TÜV, jehož jsme jako jediní prodejci Weber v ČR držitelé.

Přijdete-li si gril vyzvednout k nám do obchodu, kromě zodpovězení všech Vašich dotazů a pomoci s výběrem Vám i gril zdarma na počkání složíme, nebo si můžete vzít nerozbalené zboží v krabici.

Samozřejmostí je i rychlé vyřizování reklamací či garance vrácení peněz při nespokojenosti s produktem.
 

Přijďtě nás navštívit na naši prodejnu Weber v Brně

U nás si jistě vybere každý nadšenec grilování a milovník venkovní pohody. V našem týmu jsou pouze odborně vyškolení prodavači, kteří jsou Vám k dispozici. Hledáte-li odbornou radu či chcete-li se před koupí výrobku nejprve s někým fundovaně poradit a probrat v přátelské atmosféře Vaše potřeby, obraťte se právě na nás.

Každému zákazníkovi se věnujeme individuálně. Vždy se snažíme zákazníkovi navrhnout nejvhodnější alternativu, která bude zcela vyhovovat jeho požadavkům a představám! Vám zůstává více času na dokonalé grilování spojené s úžasnými chuťovými zážitky strávenými s vašimi blízkými.

Prodej zahradního nábytku Hartman v Brně

Od roku 2018 Top Grily rozšířily svůj sortiment z grilů Weber také na nabídku zahradního nábytku Hartman. Na venkovní i vnitřní ploše se u nás můžete přijít podívat na produkty Hartman a rovnou si je u nás také zakoupit. Najdete u nás tak veškeré potřebné vybavení pro Vaši zahradu, balkón a terasu. Nádherné zážitky Vám zajistí dobrá společnost a grily Weber a nyní Vám díky luxusnímu venkovnímu nábytku Hartman také pomůžeme navodit absolutní pohodlí při těchto zážitcích a pozvednout Vaše venkovní prostory ještě na vyšší úroveň.

Tým Top Grily