Menu
Rychlý kontakt
+420 602 546 758
0
Váš košík je prázdný
Slunečníky Hartman, paravany a příslušenství
Proč zvolit gril WeberNejvyšší kvalita, moderní design a technologie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber
Nebyly nalezeny žádné produkty

Slunečníky Hartman, paravany a příslušenství

V této kategorii najdete různé kolekce slunečníků Hartman, od klasických slunečníků Solar Line a Sophie nejrůznějších barev a rozměrů, až po luxusní slunečník Shadowflex s mnoha polohovacími funkcemi.

Najdete zde také veškeré potřebné příslušenství pro slunečníky Hartman, tedy stabilní podstavce a originální ochranné obaly. A v neposlední řadě v této kategorii můžete najít také paravan Hartman z týkového dřeva, který může být stylovým doplňkem Vaší zahrady.
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Fotky z naší první Gril Akademie
Přidáváme pár fotek z naší první Gril Akademie konané 12. 6. 2019. Děkujeme všem účastníkům a budeme se těšit opět příště!
Celý článek
Gril Akademie Weber 12. června!
Zveme Vás na originální Gril Akademii Weber, kterou budeme pořádat 12. červnna. Přijďte se o grilování dozvědět více od skutečných mistrů grilu, od šéfkuchařů z Webera!
Celý článek
Prodloužená otevírací doba
Během celé hlavní grilovací sezóny u nás budeme mít prodlouženou otevírací dobu. Navštívit nás tak nyní můžete třeba i v sobotu!
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY