Menu
Rychlý kontakt
+420 602 546 758
0
Váš košík je prázdný
Speciální grily Weber na dřevěné uhlí a udírny
Proč zvolit gril WeberNejvyšší kvalita, moderní design a technologie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber
Nebyly nalezeny žádné produkty

Speciální grily Weber na dřevěné uhlí a udírny

 
Vedle klasických grilů Weber nabízí i speciální grily. Modely řady Performer v sobě obsahují zabudouvaný gril Weber Master Touch se všemi jeho kvalitami, výhodami a vybavením a navíc disponují i velkou pracovní plochou v podobě pojízdného stolku.

Dalším unikátním grilem je speciální udírna Smokey Mountain Cooker od firmy Weber. V tomto zařízení můžete profesionálně udit žebírka, ryby, či péct v dýmu a dodat tak svým grilovaným pokrmům nenapodobitelnou chuť.

Pro příznivce otevřeného ohně pak Weber nabízí i přenosné ohniště Fireplace.

 
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Gril Akademie Weber 12. června!
Zveme Vás na originální Gril Akademii Weber, kterou budeme pořádat 12. červnna. Přijďte se o grilování dozvědět více od skutečných mistrů grilu, od šéfkuchařů z Webera!
Celý článek
Prodloužená otevírací doba
Během celé hlavní grilovací sezóny u nás budeme mít prodlouženou otevírací dobu. Navštívit nás tak nyní můžete třeba i v sobotu!
Celý článek
Top Zahradní Nábytek
Založili jsme Top Zahradní Nábytek, zaměřený výhradně na zahradní nábytek značky Hartman. V souvislosti s tím jsme již také spustili nové stránky TopZahradniNabytek.cz, pojďte se na ně s námi podívat!
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY