Menu
Rychlý kontakt
+420 602 546 758
0
Váš košík je prázdný
Weber Deluxe a iGrill příslušenství pro grily Weber

Weber Deluxe a iGrill příslušenství pro grily Weber

Weber Deluxe patří mezi to nejlepší příslušenství, které Weber nabízí. Kromě nejkvalitnějších použitých materiálů a chytrých funkcí tato řada nabízí i stylový design. Příslušenství Weber Deluxe je nejen praktickým pomocníkem ke grilování, ale i velmi dobře vypadá.

V této kategorii najdete i další příslušenství, které stylově doplní Vaši výbavu ke grilování, jako například rukavice či zástěry Weber.

V této kategorii najdete dále moderní termosondy Weber iGrill, které lze jednoduše propojit s chytrým telefonem a aplikací iGrill, která je zdarma ke stažení.
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Chystáme Gril Akademii Weber!
Zveme Vás na originální Gril Akademii Weber, kterou budeme pořádat 26. dubna. Přijďte se o grilování dozvědět více od skutečných mistrů grilu, od šéfkuchařů z Webera!
Celý článek
Top Zahradní Nábytek
Založili jsme Top Zahradní Nábytek, zaměřený výhradně na zahradní nábytek značky Hartman. V souvislosti s tím jsme již také spustili nové stránky TopZahradniNabytek.cz, pojďte se na ně s námi podívat!
Celý článek
Vítejte na nových stránkách!
Vítáme Vás na našich nových stránkách, na kterých jsme v poslední době usilovně pracovali. Doufáme, že se Vám budou líbit!
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY