Menu
Rychlý kontakt
+420 602 546 758
0
Váš košík je prázdný
Weber Deluxe a iGrill příslušenství pro grily Weber
Proč zvolit gril WeberNejvyšší kvalita, moderní design a technologie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber

Weber Deluxe a iGrill příslušenství pro grily Weber

Weber Deluxe patří mezi to nejlepší příslušenství, které Weber nabízí. Kromě nejkvalitnějších použitých materiálů a chytrých funkcí tato řada nabízí i stylový design. Příslušenství Weber Deluxe je nejen praktickým pomocníkem ke grilování, ale i velmi dobře vypadá.

V této kategorii najdete i další příslušenství, které stylově doplní Vaši výbavu ke grilování, jako například rukavice či zástěry Weber.

V této kategorii najdete dále moderní termosondy Weber iGrill, které lze jednoduše propojit s chytrým telefonem a aplikací iGrill, která je zdarma ke stažení.
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Fotky z naší první Gril Akademie
Přidáváme pár fotek z naší první Gril Akademie konané 12. 6. 2019. Děkujeme všem účastníkům a budeme se těšit opět příště!
Celý článek
Gril Akademie Weber 12. června!
Zveme Vás na originální Gril Akademii Weber, kterou budeme pořádat 12. červnna. Přijďte se o grilování dozvědět více od skutečných mistrů grilu, od šéfkuchařů z Webera!
Celý článek
Prodloužená otevírací doba
Během celé hlavní grilovací sezóny u nás budeme mít prodlouženou otevírací dobu. Navštívit nás tak nyní můžete třeba i v sobotu!
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY