Menu
Rychlý kontakt
+420 602 546 758
0
Váš košík je prázdný
Jídelní židle Hartman
Proč zvolit gril WeberNejvyšší kvalita, moderní design a technologie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber
Nebyly nalezeny žádné produkty

Jídelní židle Hartman

V rámci jídelního zahradního nábytku Hartman najdete různé druhy stolovacích souprav na zahrady, terasy a balkóny. Vhodné nejsou pouze k rodinným domkům, mnoho těchto kolekcí se stylem hodí třeba i do venkovních zahrádek designových restaurací.

Všechny jídelní soupravy Hartman jsou výškově upraveny tak, aby stolování bylo co nejpohodlnější. Obecně je tento nábytek vyšší než u sedacích lounge souprav. Najdete zde různé kvalitní celokovové židle a stoly, klasické dřevěné stoly z vysoce kvalitního týkového dřeva nebo třeba i moderní umělohmotné sety z kolekce Sophie.

Zahradní nábytek Hartman u nás proto máme rozlišen také podle použitých materiálů na kovový, dřevěný a ratanový. Samostatně jsou poté vyčleněny již zmíněná kolekce Sophie a také řada Jamie Oliver, v rámci které najdete i jídelní židle a stoly s praktickým prostorem uprostřed, který lze použít jako zabudovaný gril, mísu na ovoce nebo například jako chladící box na víno.
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Gril Akademie Weber 12. června!
Zveme Vás na originální Gril Akademii Weber, kterou budeme pořádat 12. červnna. Přijďte se o grilování dozvědět více od skutečných mistrů grilu, od šéfkuchařů z Webera!
Celý článek
Prodloužená otevírací doba
Během celé hlavní grilovací sezóny u nás budeme mít prodlouženou otevírací dobu. Navštívit nás tak nyní můžete třeba i v sobotu!
Celý článek
Top Zahradní Nábytek
Založili jsme Top Zahradní Nábytek, zaměřený výhradně na zahradní nábytek značky Hartman. V souvislosti s tím jsme již také spustili nové stránky TopZahradniNabytek.cz, pojďte se na ně s námi podívat!
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY