Menu
0
Váš košík je prázdný
Oficiální prodejce nábytku HartmanOficiální prodejce nábytku HartmanNejvyšší kvalita, absolutní pohodlí, snadná údržba a další přednostiPřednosti značky Hartman
Luxusní zahradní sedací souprava Titan se sedačkou pro 3Luxusní zahradní sedací souprava Titan se sedačkou pro 3
na objednávku (obvykle do 5 dnů u Vás)
85 750 Kč
Luxusní zahradní sedací souprava Titan se sedačkou pro 2Luxusní zahradní sedací souprava Titan se sedačkou pro 2
na objednávku (obvykle do 5 dnů u Vás)
70 630 Kč
Luxusní zahradní rohová sedací souprava TitanLuxusní zahradní rohová sedací souprava Titan
na objednávku (obvykle do 5 dnů u Vás)
92 590 Kč
Luxusní zahradní sedačka Titan pro 3 a lounge stůlLuxusní zahradní sedačka Titan pro 3 a lounge stůl
na objednávku (obvykle do 5 dnů u Vás)
52 550 Kč
Luxusní zahradní sedačka Titan pro 2 a lounge stůlLuxusní zahradní sedačka Titan pro 2 a lounge stůl
na objednávku (obvykle do 5 dnů u Vás)
45 000 Kč
Luxusní zahradní lounge křeslo TitanLuxusní zahradní lounge křeslo Titan
na objednávku (obvykle do 5 dnů u Vás)
16 600 Kč
Zahradní lounge stůl TitanZahradní lounge stůl Titan
na objednávku (obvykle do 5 dnů u Vás)
13 990 Kč
Postranní stolek TitanPostranní stolek Titan
na objednávku (obvykle do 5 dnů u Vás)
7 690 Kč

Kolekce Titan

Kolekce Titan je jednou z nejluxusnějších řad zahradního nábytku Hartman. Hledáte absolutně pohodlnou lounge soupravu bez potřeby téměř jakékoliv údržby? Pak je kolekce Titan přesně tím, co hledáte.

Základní charakteristikou této sedací soupravy jsou velmi hluboké polštáře, do kterých krásně zapadnete a nebude se Vám chtít z Vaší zahrady či terasy nikam odcházet. Pohodlnější zahradní sezení pravděpodobně nenajdete, polštáře nabízí opravdu naprostý komfort.

Druhou základní částí tohoto nábytku je celokovová kontrukce z hliníkové slitiny v šedé barvě. Je velmi robustní a poskytuje sezení samozřejmě perfektní pevnost a velikou nosnost. Kromě toho je její hlavní předností také naprostá bezúdržbovost. Může stát venku celoročně, nevadí jí přímé slunce, déšť, sníh ani mráz a díky decentně členitému povrchu na něm ani není vidět prach či menší nečistoty. Když už nábytek chcete třeba jednou za sezónu umýt, stačí tak učinit hadicí s vodou nebo mokrou utěrkou. Nábytek ani není potřeba utírat do sucha, protože na něm díky chytré povrchové úpravě nejsou vidět stopy kapek vody. Z hliníkové slitiny jsou vyrobeny i všechny celé stoly z této kolekce.

Prakticky bezúdržbové jsou i polštáře sedací soupravy. Připraveny jsou také na jakékoliv počasí a pokud chcete jednou za čas látku vyprat, jde to také jednoduše - olefinový obal polštářů je na zip, jde sundat a dát do pračky. Polštáře mohou být venku také celoročně, případně je můžete schovat na zimu.

Předností souprav Titan jsou také široké područky u všech křesel a sedaček. Kromě toho, že jsou pěkným designovým prvkem, velmi prakticky poslouží také jako malé postranní stolky - třeba na sklenku vína nebo misku s ovocem.

V kolekci Titan jsou luxusní sedací soupravy, které zaujmou na Vaší zahradě či terase dominantní postavení a jistě se rychle stanou jejich nejoblíbenějším prvkem.