Menu
0
Váš košík je prázdný

Grily Weber

Grily Weber

Grily Weber jsou celosvětovou špičkou mezi zahradními grily, a to ať už se jedná o grily kotlové na brikety, o plynové, peletové či elektrické.

Otcem značky Weber je pan George Stephen, který již v roce 1952 vytvořil vůbec první kotlový gril na dřevěné uhlí. Klasickou siluetu kulatého grilu na dřevěné uhlí tehdy vytvořil tak, že rozpůlil jednu z námořních bójek, které vyráběl ve svém dosavadním zaměstnání. Vložil do ní rošt, rozžhavené uhlí.. a první jednoduchý kotlový gril byl na světě. Ať už jste tedy viděli kdekoliv kotlový gril jakékoli značky či neznačky, jeho vynálezcem byl právě George Stephen.

George následně založil značku grilů Weber a kotlové grily ve velmi podobné formě vyrábí dodnes. Značka Weber o pár let později přinesla s modelem Genesis revoluci i u plynových grilů. Ten byl pro změnu prvním plynovým grilem, tak jak je známe dnes.

Protože má Weber dlouholeté zkušenosti s výrobou grilů všech druhů, nabízí Vám absolutní kvalitu zpracování. Ta odolá času i všem vlivům počasí. Desetiletá záruka je u Webera standardem u všech porcelánem smaltovaných kotlových grilů i u větších plynových grilů. Známe ale i případy, kdy zákazníkům jejich gril Weber sloužil třeba i 40 let a procestoval s nimi celý svět :)

Grily Weber prostě vydrží nejdéle. Neznamená to samozřejmě, že u nich nemůže k žádnému problému dojít. Od toho máme ale u Webera další velkou přednost - excelentní zákaznický servis. Weber chce být Vaším spolehlivým partnerem ve všem, co se týká grilování. Proto Weber pořádá největší síť kurzů grilování na světě - Weber Grill Academy. Proto má v katalogu nejširší nabídku příslušenství - od grilovacích rukavic až třeba po vaflovač. Proto přináší stále nové recepty. Proto stále dodává náhradní díly ke grilům, které se již desítky let neprodávají. A proto jsou i případné reklamace vyřizovány prakticky obratem, vždy s nejětší snahou vyřešit situaci ke spokojenosti zákazníka. Ze všech těchto důvodů je Weber celosvětově nejoblíbenější značkou grilů.

Díky své bohaté inovativní historii Weber už přes 70 let určuje ty nejnovější trendy ve světě grilování. Buďte s námi při tom! :)

Další kategorie