Menu
0
Váš košík je prázdný

Elektrické grily Weber Lumin

Oficiální prodejce WeberOficiální prodejce WeberKompletní sortiment Weber máme na našem skladě v Česku i naší kamenné prodejněPřednosti značky Weber

Elektrické grily Weber Lumin

Moderní řada elektrických grilů Weber, které Vám i na malém prostoru nabídnou naprosto 100% grilování. Díky výkonné spirále na grilu zvládnete grilovat až při teplotách do 315 °C a díky kompaktním rozměrům grilů z této řady to zvládnete třeba i na menším balkónu městského bytu.

Grily z této řady jsou multifunkční. To v tomto případě znamená, že na nich můžete kromě již zmíněného přímého grilování také například douzovat připravované dobroty nebo chystat zeleninu v páře. Grilování je zde také možné přímo ze zmraženého stavu jídla. No a nakonec, s využitím speciální multifunkční sady můžete v tomto grilu jídla také jednoduše udržovat v teple, pokud budete chtít postupně servírovat pro více lidí.

Přestože se jedná o poměrně malé elektrické grily, je důležité ještě jednou zmínit, že grilovat zde můžete i při velmi vysokých teplotách. V kombinaci s tím, že se uvnitř grilu nachází porcelánem smaltovaný litinový rošt, zvládnete ve výsledku v grilu bez problémů připravit třeba hovězí steak stejně dokonale jako na velkých plynových grilech.

Proto si tak můžete užít plnohodnotné grilování i v menších prostorech. Stvořen byl tento gril hlavně na menší balkóny městských bytů, ale uplatnění určitě najde i jinde :)