Menu
0
Váš košík je prázdný

Ochranné obaly na grily Weber

Ochranné obaly na grily Weber

V této kategorii najdete všechny ochranné obaly na gril Weber. V podstatě je jedno, jestli hledáte obal na gril, kryt na gril nebo plachtu na gril, v případě Webera se jedná vždy o jeden a ten samý produkt. Setkali jsme se už však i s označením obleček na gril, přehoz nebo u nás na Moravě je poměrně oblíbený futrál na gril. Všechna tato synonyma každopádně ochrání Váš gril před prachem, venkovními nečistotami, deštěm, přímým sluncem či sněhem. S obalem na gril si výrazně usnadníte péči o Vaši zahradní kuchyni.

Weber nabízí ochranný obal téměř ke všem grilům ze své nabídky. Velikostně je plachta na gril vždy přesně uzpůsobena danému typu. Proto u značky Weber je lepší správný kryt hledat ne podle rozměrů grilu, ale přímo podle označení modelu, jaký přesně Weber gril máte. Například pokud máte třeba plynový gril Genesis E-335, pak je k němu určen ochranný obal Genesis I a II 300 série.

Součástí plachty je u všech modelů nějaký bezpečný úchyt ke grilu, aby obal i při větru zůstal na svém místě. U plynových grilů se plachta dá stáhnout pod bočními poličkami, čímž ji zafixujete. U kotlových grilů má zase kryt suché zipy, pomocí kterých se spolehlivě přichytí ke konstrukci grilu.

Ochranné obaly Weber jsou pro některé modely grilů nabízeny ve variantách Premium a Standard. Premium jsou vždy v černé barvě a jsou vyrobeny ze silnější vrstvy. Obaly Standard jsou pak v barvě šedé. Za nás určitě doporučujeme vybrat spíš model Premium. Z našich zkušeností můžeme potvrdit, že mají delší životnost. Alespoň teda pokud plánujete mít gril pod ochranným obalem venku na přímém slunci, dešti, mrazu, sněhu, pak doporučujeme určitě černý Premium. Pokud máte gril částečně schovaný a chcete jej ochránit především před prachem, pak je určitě vhodný i obal Standard.

Kryty na grily Weber jsme se na této stránce snažili uspořádat co nejpřehledněji. Nicméně uznáváme, že přesto může být trošku těžší se ve všech variantách vyznat a vybrat k Vašemu grilu ten správný. Pokud si nejste jistí, který z těchto krytů bude sedět právě na Váš Weber gril, určitě se na nás můžete jakkoliv obrátit, rádi poradíme nebo prostě jen potvrdíme Váš výběr :)

A nakonec, kromě toho, že zde najdete plachty na grily, máme tu v nabídce také ochranný obal na plynovou láhev. Určena je na všechny plynové láhve do velikosti 11 kg.