Menu
0
Váš košík je prázdný
Oficiální prodejce nábytku HartmanOficiální prodejce nábytku HartmanNejvyšší kvalita, absolutní pohodlí, snadná údržba a další přednostiPřednosti značky Hartman
Luxusní zahradní lehátko RosarioLuxusní zahradní lehátko Rosario
Na objednávku (obvykle do 5 dnů u Vás)
15 690 Kč
Zahradní lehátko San DomingoZahradní lehátko San Domingo
Na objednávku (obvykle do 5 dnů u Vás)
8 390 Kč
Zahradní lehátko Alice s alu područkamiZahradní lehátko Alice s alu područkami
Na objednávku (obvykle do 5 dnů u Vás)
14 990 Kč
Zahradní lehátko Alice s teak područkamiZahradní lehátko Alice s teak područkami
Na objednávku (obvykle do 5 dnů u Vás)
15 490 Kč
Luxusní zahradní lehátko Da Vinci polohovacíLuxusní zahradní lehátko Da Vinci polohovací
Na objednávku (obvykle do 5 dnů u Vás)
32 990 Kč
Potah na lehátko Da VinciPotah na lehátko Da Vinci
na dotaz
1 990 Kč

Zahradní lehátka

V nabídce zahradních lehátek u značky Hartman najdete několik druhů nábytku. Nachází se zde základní, tradiční kovová lehátka s polypropylenovým výpletem i luxusní lehátka s hlubokými polštáři a jediněčným komfortem.

Všechna zahradní lehátka Hartman jsou každopádně konstruována tak, aby mohla být venku celoročně, aby mohla být na přímém slunci i na mrazu v zimě. Lehátka proto určitě není ani v chladnějších měsících nutné schovávat. Všechna jsou zároveň připravena na použití i u bazénu, rozhodně jim tedy nijak nevadí ani voda a že pravidelně zmoknou. Některá lehátka s hlubokými polštáři sice mohou po namoknutí déle schnout, ale třeba u látky Sunbrella lehátka uschnou během půl hodiny.

Kromě kvality zpracování a dlouholeté výdrže je u venkovních lehátek Hartman kladen důraz hlavně na co největší komfort. Všechny použité látky jsou proto příjemné na dotek a pohodlí si na nich užijete i v plavkách. U lehátek obvykle jde nastavit zádovou opěrku do několika poloh, u některých lehátek lze napolohovat dokonce i hlavní ležící plocha, abyste z lehátka nezklouzávali.

Věříme, že u nás najdete zahradní lehátka pro každý účel. Ať už na opalování a odpočívání na terasu, nebo na zahradu k bazénu.