Recepty na přílohy

Přílohy jsou nezbytnou součástí většiny grilovaných pochoutek a každé grilovačky. Ať už křupavé pečivo a máslové bulky na burgery, grilovaná zelenina, nebo brambory, příloh je široká škála a každý má svého favorita. Pojďte si vyzkoušet některý z našich receptů, díky kterým si snadno připravíte novou přílohu, a to přímo na grilu. Už nemusíte v létě utíkat do kuchyně a kontrolovat, jestli se už uvařily nebo upekly brambory.

Přílohy se dají rozdělit podle obtížnosti procesu. Recept nemusí být složitý, aby jídlo chutnalo dobře. Dokřupava opečené brambory toho jsou důkazem. Doplněné třeba o dobrou grilovací omáčku mohou být i samy o sobě delikatesa. Příště si zase můžete připravit dokonale ugrilované batátové hranolky nebo dát svým hostům vybrat. Co do obtížnosti, tak o krok dále doporučujeme zkusit kukuřičné placičky. A náš nejoblíbenější recept, který připravujeme i na grilovacích kurzech, jsou gnocchi s grilovanou zeleninou. Tato příloha se perfektně hodí ke grilovanému masu, i třeba tučnějšímu. Gnocchi ale zafungují i jako samostatné jídlo. A jsou tak dobré, že je budete zaručeně neustále ujídat.

Vyzkoušejte podle našich receptů nové pochoutky a způsoby grilování. Podle našich vyzkoušených receptů dokáže jídlo připravit opravdu každý :)