Menu
0
Váš košík je prázdný

Venkovní přenosná ohniště

Autorizovaný prodejce PetromaxAutorizovaný prodejce PetromaxPrvotřídní vybavení pro vaření na ohni a další outdoorová výbavaVše pro vaření na ohni

Venkovní přenosná ohniště

Zahradní přenosná ohniště existují v mnoha variantách provedení. Klasické venkovní přenosné ohniště má jednoduchou kontrukci - několik nožek a tepelně odolnou plochu, na které můžete rozdělat otevřený oheň kdekoliv v přírodě. Většinou mají tato ohniště také zvýšené okraje, aby popel a jiskry lítali okolo v co nejmenší míře. Tohoto typu u nás v nabídce najdete několik ohnišť. Jedním z nich je klasické zahradní ohniště Weber, jehož součástí je i poklop pro snadné udušení ohně.

Dále u nás najdete ohniště přenosné značky Petromax v několika provedeních. Nejjednodušším ohništěm jsou klasické pláty na oheň, které mají dvojí využití. Můžete rozdělat oheň přímo na nich, nebo můžete naopak plát postavit nad ohniště a vařit na něm. Pláty proto lze i stohovat. Oblíbeným typem je také nerezové ohniště barel Pyron, ve kterém je oheň téměř zcela uzavřen, bezpečně.

V nabídce zde také najdete oblíbenou trojnožku nad oheň na zahradě i jinde v přírodě. Pokud již ohniště na zahradě máte a rádi byste si nad ním uvařili třeba kotlíkový guláš v litinovém kotlíku, nejjednodušší je nad oheň postavit trojnožku. Ať už chcete celonerezovou trojnožku, nebo si raději postavíte trojnožku z větví, potřebnou výbavu pro Vás máme.

A nakonec u nás máme samozřejmě také různé příslušenství k ohništím - třeba různé opékáčky na oheň na buřty.