Menu
0
Váš košík je prázdný

Plynové grily Weber Spirit

Oficiální prodejce WeberOficiální prodejce WeberKompletní sortiment Weber máme na našem skladě v Česku i naší kamenné prodejněPřednosti značky Weber

Plynové grily Weber Spirit

Plynové grily Weber Spirit jsou tradiční řadou plynových grilů umožňujících profesionální grilování i u Vás doma na zahradě. Nabízí vysoký výkon, velkou grilovací plochu a širokou výbavu. Díky odděleně regulovatelným hořákům z ušlechtilé oceli dosáhnete vysokých teplot a je jen na Vás, jak je na grilovacím roštu rozmístíte. Teplotu ve svém grilu stoprocentně kontrolujete pouhým otočením kolečka. Po napojení na plynovou láhev bude Váš Weber gril připraven na grilování během pár minut.

Výhodami grilů Weber je nejvyšší kvalita produktů, ale také velmi široká výbava grilů a nejinak tomu je u řady Weber Spirit. Tyto grily jsou nejnižší řadou grilů Weber, součástí jejichž výbavy jsou jedinečné aromatické lišty Flavorizer Bars. Tyto lišty jsou umístěny nad hořáky a pomáhají tak ještě lépe rozmístit teplotu na grilovacím roštu. Kromě toho na ně také odkapává šťáva z grilovaných pokrmů a jelikož se Flavorizer Bars nad hořáky silně rozžhaví, odkapávající šťáva se na nich vypařuje a vytváří tak při grilování výborné aroma. Nepoznáte tak žádný rozdíl mezi grilováním na plynových grilech Weber a na grilech na dřevěné uhlí.