Menu
0
Váš košík je prázdný

Elektrická venkovní topidla Enders

Oficiální prodejce topidel EndersOficiální prodejce topidel EndersNěmecká značka vysoce kvalitních venkovních topidel s dlouholetou tradicíPřednosti značky Enders

Elektrická venkovní topidla Enders

Německá firma Enders byla založena před více než sto lety a na trhu tepelných zářičů se pohybuje několik desítek let. Jejich produkty se díky tomu mohou pyšnit vysokou kvalitou zpracování, velikou spolehlivostí a nejmodernějšími technologiemi v oboru.

Nejinak tomu je u všech elektrických tepelných zářičů Enders. Teplo u nich sálá z kvalitních, elektrických topných těles, které jsou vždy chráněny před vniknutím předmětů a před deštěm.

S venkovními topidly Enders si zpříjemníte chladnější letní večery, podzimní grilovačky nebo třeba zimní venkovní party s přáteli.

4 základní typy elektrických topidel

  • Topidlo Madeira na zeď - toto nejzákladnější topidlo upevníte pomocí šroubů na zeď a ovládáte dálkovým ovladačem na 750, 1500 nebo 2100 wattů.
  • Variabilní Florenz - postavíte na stůl, na zem, na skříň a můžete zapnout otáčení a nastavit výkon až na 900 W
  • Marbella na strop - takový designový lustr i s ambientním osvětlením. Má okamžitý výkon 2000 W a ovladač v balení.
  • Klasický elektrický hříbek Barcelona - oproti plynovým hříbkům působí vizuálně lehčím dojmem a nenabourá designový prostor. Výkon je u něj 900 W, 1200 W nebo 2100 W.