Soukromé kurzy grilování

Chcete pro Vaši firmu uspořádat originální teambuilding? Máte zájem o unikátní oslavu narozenin? Nebo jakoukoliv soukromou akci, ze které si odnesete super zážitek? V tom případě nás neváhejte kontaktovat a my Vám obstaráme skvělou akci plnou grilovaných dobrot, na kterou jen tak nezapomenete! Staňte se opravdovými mistry grilu! Zúčastněte se našeho certifikovaného Weber kurzu grilování, kde Vás zkušení kuchaři od Webera provedou světem grilování. Vyzkoušíte si všechny způsoby a techniky grilování a to na všech typech grilů Weber - na plynových, peletových, elektrických a samozřejmě i klasických kotlových grilech na dřevěné uhlí.

Naučíte se také, jak se o svůj gril Weber co nejjednoduššeji starat tak, aby Vám vydržel mnoho let. Zároveň si i vyzkoušíte různé příslušenství Weber, které třeba sami doma nepoužíváte. A především, což je ze všeho nejdůležitější, si pochutnáte na mnoha skvělých lahůdkách z grilu a odnesete si skvělý zážitek, na který budete ještě dlouho vzpomínat :)

 

Naše kurzy grilování probíhají dle oficiální Weber Gril Akademie, a tak se můžete těšit na ověřený zážitek. Weber Grill Academy byla založena v roce 2007 v Dánsku a dnes se koná na více než 100 místech po celém světě. Jedná se o největší síť škol vaření na světě a ročně těmito kurzy celosvětově projde na 190.000 účastníků. A nyní se jí s námi můžete i Vy zúčastnit v Brně!
 

Co na kurzu zažijete?

 • Pohodové grilování v přátelské atmosféře
 • Vzdělání v tradiční i nové přípravě jídla
 • Vyzkoušení všech druhů grilování
 • Vyzkoušení grilování na více grilech Weber
 • A hlavně se budete bavit!

Co si z kurzu odnesete?

 • Gurmánský zážitek
 • Plno nových informací
 • Nové, odzkoušené recepty na gril
 • Dobrou náladu
 • Certifikát pravého Grill Mastera
 • Vlastní zástěru Weber

Kde a kdy kurz probíhá?

Událost se koná v areálu naší prodejny Top Grily na kraji Brna, kde máme dostatečné zázemí pro všechny hosty, dostatek pohodlných míst k sezení za každého počasí i dostatek parkovacích míst zdarma pro všechny. Kdy, no to už samozřejmě záleží na individuální domluvě, nemáme problém dělat kurzy i v zimě, na všem se dá domluvit :) .

Jaký je počet účastníků kurzu?

Kurz je určen ideálně pro 10-15 účastníků a minimální je alespoň 6-8. Ale klidně nás zkuste oslovit, věříme, že se dá domluvit i jiný počet.

Na jaké menu se můžete těšit?

Zde také záleží na domluvě. Obyčejně máme každý rok nové menu, oblíbené jsou Steaky a Burgery, Světové nebo Klasické BBQ, podrobné menu si vyberete předem. V každém menu je ale 6-7 chodů a vždy nějaká sladká tečka na závěr :) .

Co od Vás potřebujeme my a jaká je cena?Nejlepší je se nám ozvat telefonicky nebo emailem (info@topgrily.cz) a vše s Vámi rádi probereme individuálně. Základní informace ale jsou: Počet účastníků, termín konání, jaké menu/jídlo je vhodné, jakékoliv speciální přání či požadavky.

Co se ceny týká, u našich oficiálních veřejných kurzů vychází na 2.899 Kč včetně DPH na účastníka. U soukromích akcí záleží i na individuálních požadavcích a také konečném počtu lidí.
 

Podívejte se, jak to u nás na takové akademii vypadá