Menu
0
Váš košík je prázdný

Grily na dřevěné uhlí Weber Master Touch

Oficiální prodejce WeberOficiální prodejce WeberKompletní sortiment Weber máme na našem skladě v Česku i naší kamenné prodejněPřednosti značky Weber

Grily na dřevěné uhlí Weber Master Touch

Grily na dřevěné uhlí Weber Master Touch představují nejvyšší kategorii mezi kotlovými zahradními grily. Jejich dlouholetá tradice Vám zajišťuje grily nejvyšší kvality a vysoký komfort při grilování. Master Touch vychází z grilů řady Original Kettle, je ovšem doplněn o mnoho skvělých vychytávek.

Gril je vybaven integrovaným teploměrem a patentovaným One-Touch čistícím systémem. Pomocí něj shrnete popel z kotle grilu do zabudovaného popelníku, který zase popel chrání před větrem. One-Touch čistící systém zároveň funguje jako větrací systém, díky kterému regulujete množství kyslíku v kotli a tím i teplotu v grilu. Další regulovatelné průduchy jsou umístěny i na poklopu grilu.

Oproti menším grilům disponují grily Master Touch i speciálním držákem poklopu, díky kterému nemusíte pro poklop grilu hledat další odkládací prostor.

Největší výhodou grilů Master Touch je každopádně grilovací rošt s Gourmet BBQ Systémem. Díky němu můžete svůj gril doplnit o nejrůznější příslušenství a připravit na něm skutečně jakýkoliv pokrm, od pizzy, přes klasický steak, přes guláš až po vafle a koblížky. Můžete tak svůj gril přeměnit na skutečnou zahradní kuchyni.

Jaký je rozdíl mezi grily Master Touch a Master Touch Premium?

V podstatě jsou tu rozdíly tři, kdy verze Premium má některé věci navíc. Prvním bonusem je u tohoto grilu pant, na kterém je připevněn poklop. Poklop lze snadno odklopit na pantu, což je výrazně jednodušší než vkládání do držáku u standardní verze. Druhým rozdílem je přibalení litinového Sear Grate roštu - u verze Premium je vždy součástí balení od výrobce. A součástí balení je u Premium verze i difuzér pro grilování nepřímou metodou. O co přesně se jedná se můžete dočíst v našem podrobnějším článku o rozdílech mezi grily Master Touch.