Menu
0
Váš košík je prázdný

Proč zvolit gril Weber?

Značka Weber Vás nadchne velmi kvalitním zpracováním z těch nejvhodnějších materiálů, moderními technologiemi, širokým sortimentem a produktově ucelenou nabídkou pro grilování. Nespokojte se s obyčejnými produkty a nízkou kvalitou. Vsaďte na tradici a špičkové provedení.

Nejvyšší kvalita a záruka až 10 let

Všechny grily Weber jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů. Dlouholeté zkušenosti firmě Weber umožnily dotáhnout používané materiály k dokonalosti. Všechny z nich disponují velikou odolností především vůči povětrnostním vlivům a vysokým teplotám, díky čemuž jsou ideální mimo jiné právě pro grilování. I díky tomu může Weber u mnohých svých produktů nabídnout až 10 letou záruku.

Nadčasový design

Grily Weber jsou navrženy tak, aby na Vaší zahradě či na Vašem balkóně vždy vynikly a již od pohledu zaujaly každou Vaši návštěvu. Značka Weber určuje nejnovější trendy ve světě grilování a díky tomu u svých grilů může nabídnout nápaditý design, který nabízí vysokou praktičnost a který si svou krásu udrží po mnoho let.

Dlouholetá historie

Značka Weber disponuje na trhu s grily nejdelší tradicí a největšími zkušenostmi při výrobě grilů a při grilování samotném. Již v roce 1952 přišel zakladatel značky, George Stephen, s vynálezem kotlového grilu. Po domácku rozpůlil kovovou bójku, přidal nohy a větrací průduchy a první kotlový gril byl na světě. Z tohoto grilu se stal obrovský úspěch a ve vylepšené podobě jej má Weber v nabídce dodnes, jeho kopie mimochodem začali postupně nabízet i jiní výrobci. Podobně důležitý moment ve světě grilování nastal později prvním uvedením plynového grilu Weber Genesis.

Moderní a inovativní technologie

Weber si samozřejmě nezakládá jen na své dlouholeté tradici. Udržet si výsadní pozici na trhu se zahradními grily této značce umožnily, kromě již zmíněných předností, především také neustálé inovace svých produktů a pečlivé sledování nejmodernějších trendů nejen ve světě grilování. Prakticky každý rok Weber uvádí na trh nové produkty, ať už se jedná o grily na dřevěné uhlí, plynové grily, elektrické grily či nové příslušenství. Weber neustále modernizuje a inovuje svůj sortiment a každoročně tak pro Vás dále zdokonaluje své produkty.

Jednoduchost a bezpečnost

Při konstrukci svých grilů Weber dává na přední místo právě jejich jednoduchost a bezpečnost. Cílem je udělat grilování pokud možno co nejjednodušším, rozhodně se s grily Weber nemusí jednat o náročnou činnost a i pokročilé metody grilování si s nimi rychle osvojí úplně každý. Důležitá je samozřejmě při grilování i bezpečnost všech produktů Weber, různá výbava grilů Vás tak například chrání před spálením a použité materiály zajišťují, že nedochází k žádným komplikacím. Weber se vždy snaží usnadnit Vám práci a poskytovat Vám pohodu pro čas strávený s rodinou a přáteli při grilování.

Široká nabídka příslušenství

Aby se Vám na grilech Weber připravovalo jídlo co nejsnadněji, má Weber ve svém sortimentu také velmi širokou nabídku příslušenství. Díky různým grilovacím pánvím, stojánkům, miskám či třeba pizza kamenům na svých grilech připravíte snad jakékoliv pokrmy, které Vás zrovna napadnou. Praktické grilovací náčiní Vám poté usnadní samotnou práci na grilu a nakonec Vám usnadní i údržbu uzpůsobené čistící kartáče a ochranné obaly. Každý milovník grilování využije samozřejmě něco jiného, každopádně si však každý v sortimentu Weber najde veškerou pro sebe potřebnou výbavu ke grilování.

Školy grilování a odborné poradenství

S výběrem toho pro Vás nejlepšího grilu a příslušenství Weber Vám vždy rádi pomůžeme jakožto autorizovaní a odborně proškolení prodejci této značky. Jsme tu pro Vás vždy k dispozici a rádi poradíme při jakýchkoliv nejasnostech. Weber navíc celosvětově pořádá školy grilování či grilovací akademie, na kterých se snaží dále rozvíjet grilovací kulturu a neustále ukazovat milovníkům grilování dosud nevyzkoušené metody grilování a posouvat hranice Vašich grilovacích dovedností.

Dostupnost náhradních dílů

Předností značky Weber je bezpochyby také fakt, že i třeba k již několik let nedostupným modelům grilů firma stále dodává náhradní díly. Grily Weber tak nejsou prostým spotřebním zbožím. Značka počítá s tím, že Váš nový gril Weber může zůstat na Vaší zahradě či terase po mnoho následujících let. A aby Vám s tím pomohl, i dlouhou dobu po záruce je možné u grilů Weber vyměnit jednotlivé díly, pokud by to náhodou bylo potřeba.