Menu
0
Váš košík je prázdný

Přenosné a cestovní elektrické grily Weber

Oficiální prodejce WeberOficiální prodejce WeberKompletní sortiment Weber máme na našem skladě v Česku i naší kamenné prodejněPřednosti značky Weber

Přenosné a cestovní elektrické grily Weber

Mezi přenosné a cestovní elektrické grily Weber je možné zařadit několik zástupců. A sice lehký gril Weber Q 1400, jehož hlavní předností pro cestování je hlavně jeho relativně nízká hmotnost. Výrazně vybavenějším grilem je pak gril Weber Pulse 1000, který Vám umožní i na cestách plnohodnotně grilovat s veškerou nejmodernější výbavou ze světa grilování. Pro svoji vyšší váhu je vhodný především pro převoz autem.

Mezi těmito dvěma zástupci se nachází ještě grily Lumin a Lumin Compact. Takovou střední cestou jsou co se týče hmotnosti i vybavenosti grilů.

Výhodou elektrických grilů na cesty je fakt, že s sebou nemusíte brát žádné palivo v podobě pytle briket či plynových kartuší. Naopak však ke svému provozu i na cestách potřebují elektrickou přípojku a tak je nepůjde využít úplně na všech místech, kde byste mohli využít třeba plynové cestovní grily Weber.