Menu
0
Váš košík je prázdný

Grilovací kuchařky Weber

Oficiální prodejce WeberOficiální prodejce WeberKompletní sortiment Weber máme na našem skladě v Česku i naší kamenné prodejněPřednosti značky Weber

Grilovací kuchařky Weber

Nádherné počasí, zahrada, gril a parta přátel, co si ale jen tentokrát ugrilovat? Každý z nás snadno zapadne do rutiny a vaří si ty své osvědčené recepty, které má doma každý rád. Na grilu lze ale připravovat až neskutečné množství pokrmů a přinést tak dříve nepoznané chuťové zážitky. Otázkou je, jak si vybrat – grilovací recepty na internetu nebo pročítat grilovací kuchařky?  

Ne každá kniha s recepty nabídne ty pravé recepty na gril. Weber nabízí lety osvědčenou bibli mezi kuchařkami. Není to jen obyčejná kniha o grilování. Nabízí širokou škálu receptů od nejrůznějších způsobů přípravy mas, zeleniny, ryb až po sladké dezerty. Navíc obsahuje i spoustu rad, jak využít gril na maximum. Představuje ideální kombinaci kuchařky s tipy, jak grilovat. I zkušený grill master si zde něco najde. Její popularitu potvrzuje i druhé vydání a vegetariánská kuchařka :)

Naše grilovací kuchařky jsou bohatě ilustrované a obsahují přehledný popis a instrukce. Díky nim si každý zvládne připravit dokonalá jídla. A i zkušený expert se zde může inspirovat před budoucím kulinářským zážitkem.