Menu
0
Váš košík je prázdný

Plynová venkovní topidla Enders

Oficiální prodejce topidel EndersOficiální prodejce topidel EndersNěmecká značka vysoce kvalitních venkovních topidel s dlouholetou tradicíPřednosti značky Enders
Plynové topidlo Enders SolidPlynové topidlo Enders Solid
na dotaz
11 999 Kč
Plynové topidlo Enders Ecoline PurePlynové topidlo Enders Ecoline Pure
do 7 dnů u Vás
10 999 Kč
Plynové topidlo Enders VulanoPlynové topidlo Enders Vulano
na dotaz
18 999 Kč
Plynové ohniště Enders Nova Led MPlynové ohniště Enders Nova Led M
do 7 dnů u Vás
6 099 Kč
Plynové ohniště Enders Nova Led LPlynové ohniště Enders Nova Led L
do 7 dnů u Vás
6 899 Kč

Plynová venkovní topidla Enders

Německá firma Enders byla založena před více než sto lety a na trhu tepelných zářičů se pohybuje několik desítek let. Jejich produkty se díky tomu mohou pyšnit vysokou kvalitou zpracování, velikou spolehlivostí a nejmodernějšími technologiemi v oboru.

Nejinak tomu je u všech plynových zářičů Enders. Všechna plynová topidla jsou určena pro použití s propanovými či propanbutanovými láhvemi. Za nás doporučujeme spíše láhve plněné čistým propanem, který bez problémů funguje i v zimě. Klasické PB láhve totiž kolem 0 °C již přestávají účinně fungovat. Čistý propan také méně zanáší trubky a hořáky topidel. U všech plynových topidel Enders je u země skříňka na plynovou láhev a vlezou se do ní všechny české plynové láhve až do velikosti 11 kg.

S venkovními topidly Enders si zpříjemníte chladnější letní večery, podzimní grilovačky nebo třeba zimní venkovní party s přáteli. 

3 základní typy plynových topidel

  • Klasické vysoké plynové hříbky - postavíte třeba ke grilu na zahřátí na stojáka. Jsou ale nejvýkonnější a dokáží vyhřát i větší prostor, pokud v něm není průvan. Konkrétní modely začínají výkonnostně u základního Elegance za pár tisíc, přes Fancy a Solid, až po nejlepší Commercial třeba na zahrádky restaurací a barů.
  • Nízké Polo 2.0 - naše nejprodávanější topidlo. Hřeje ve výšce sezení a ideální je tak do rohu k jídelnímu stolu nebo jen k posezení na balkón.
  • Vysoké ohniště Vulano - moc pěkná designová věc s vertikálním ohněm. Výhřevnost je u něj ale oproti předchozím typům menší. Protože plamen je schován za sklem.