Menu
0
Váš košík je prázdný

Plynové venkovní topidlo Enders Ecoline Pure

Plynové topidlo Enders Ecoline Pure

Plynové venkovní topidlo Enders Ecoline Pure

Unikátní plynové topidlo Enders s velmi ekologickým a efektivním provozem. Více o produktu

Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás!

Oficiální prodejce topidel Enders

Enders je německá značka vysoce kvalitních plynových i elektrických venkovních topidel. Díky své dlouholeté tradici nyní nabízí špičku na trhu mezi venkovními ohřívači.Přednosti značky Enders

Plynové venkovní topidlo Enders Ecoline Pure

Německá firma Enders byla založena před více než sto lety a na trhu tepelných zářičů se pohybuje několik desítek let. Jejich produkty se díky tomu mohou pyšnit vysokou kvalitou zpracování, velikou spolehlivostí a nejmodernějšími technologiemi v oboru.

Nejinak tomu je u plynového zářiče Enders Ecoline Pure. Jedná se o zcela unikátní a efektivně výkonné venkovní topidlo. Oproti ostatním plynovým ohřívačům Enders ohřívá prostor pouze v jednom směru v úhlu 90° - lze proto postavit i ke zdi nebo dokonce do rohu a ušetřit tak místo. Výkonem je vhodný jak pro domácí tak pro profesionální použití v restauracích a barech.

Jeho obrovskou předností je bezpochyby velmi ekologický a úsporný provoz při velmi efektivním ohřevu cíleného prostoru. Ecoline Pure má dva hořáky Ultra Eco o výkonu 2x 2 kW, které lze dle potřeby odděleně či zaráz zapnout. Zářiče lze navíc nasměrovat nahoru a dolů pro ještě lepší zacílení. Se svojí spotřebou 144 nebo 289 g plynu na hodinu dokáže na klasické 10 kg láhvi běžet až 70 hodin při zapnutí jednoho hořáku a 35 hodin při zapnutí obou. Hořáky se zapalují snadno pomocí zabudovaného piezo zapalování.

Všechna plynová topidla jsou určena pro použití s propanovými či propanbutanovými láhvemi. Za nás doporučujeme spíše láhve plněné čistým propanem, který bez problémů funguje i v zimě. Klasické PB láhve totiž kolem 0 °C již přestávají účinně fungovat. Čistý propan také méně zanáší trubky a hořáky topidel. U všech plynových topidel Enders je u země skříňka na plynovou láhev a vlezou se do ní všechny české plynové láhve až do velikosti 11 kg.

K další výbavě tohoto venkovního topidla patří kolečka pro jeho snadný transport a bezpečnostní pojistka, která zastaví přívod plynu  a hořák vypne při převrhnutí topidla. Součástí balení je i hadice a regulátor pro napojení na klasické plynové láhve.

S venkovními topidly Enders si zpříjemníte chladnější letní večery, podzimní grilovačky nebo třeba zimní venkovní party s přáteli. 

Vlastnosti venkovních topidel Enders Ecoline Pure:

 • Dva ekologické a úsporné hořáky Ultra Eco
 • Hořáky lze dle potřeby odděleně či společně zapnout, každý má výkon 2 kW
 • Perfektní zacílení ohřevu - zářiče sálají teplo v úhlu 90° a natočit je lze i nahoru či dolů
 • 35 až 70 hodin hoření
 • Zabudované piezo zapalování pro snadné nastartování
 • Bezpečnostní pojistka při převrhnutí
 • Prostor pro uschování až 11 kg PB láhve
 • Kolečka pro snadné přemístění
 • Hadice a regulátor součástí balení
 • Ideální na umístění ke zdi či do rohu

Parametry:

 • Rozměry - 42 x 45 cm
 • Výška - 213 cm
 • Hmotnost - 28,5 kg
 • Maximální výkon - 2x 2 kW
 • Spotřeba plynu - 144-289 g/hod
 • Záruka 2 roky

Zeptejte se nás

Zkontrolujte prosím, zda jste vyplnili email bez překlepů.
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil

Recenze sbíráme především od našich skutečných zákazníků. O hodnocení zákazníky prosíme prostřednictví emailového newsletteru, v návaznosti na skutečnou objednávku přes eshop či při nákupu v naší kamenné prodejně. Přidávat recenze na náš eshop může ale kdokoliv – pokud tak produkt na této stránce již máte a používáte, budeme za hodnocení moc rádi! :)

Sami nemáme možnost v praxi detailně vyzkoušet úplně všechny produkty na našem webu a nakonec, máme plno zákazníků, kteří naše produkty používají pomalu každý den a mají tak s nimi často i více zkušeností než my. Pokud jste jedním z nich, prosím, neváhejte se podělit o svoje zkušenosti s ostatními :)

Hodnocení na web lze určitě přidávat pozitivní i negativní, nechceme odstraňovat žádná z nich a dát tak prostor všem názorům. Hodnocení bychom smazali pouze v případě, že by obsahovalo například vulgarismy nebo bylo zjevně nerelevantní.

Přidejte Vaše hodnocení

Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Příbuzné produkty