Menu
0
Váš košík je prázdný

Přenosné a cestovní plynové grily Weber

Oficiální prodejce WeberOficiální prodejce WeberKompletní sortiment Weber máme na našem skladě v Česku i naší kamenné prodejněPřednosti značky Weber

Přenosné a cestovní plynové grily Weber

V rámci plynových cestovních a přenosných grilů Weber můžete najít několik zástupců. Jako lehký gril třeba na piknik do přírody perfektně poslouží plynový gril Weber Go Anywhere. Více vybaveným a již plnohodnotným cestovním, plynovým grilem je řada grilů Weber Q 1200.

Obě tyto varianty stačí připojit k plynové kartuši a gril je prakticky ihned připraven k používání. Především díky svým malým rozměrům jsou tyto grily ideální na cesty, na výlety, či prostě do parku na piknik. Tomu je uzpůsobena právě i malá plynová kartuše s nízkou hmotností. Nicméně pokud byste si po návratu z cest přáli jeden z těchto grilů použivat i u Vás doma, je možné jej jednoduše přestavět na klasickou, velkou plynovou láhev pomocí speciální redukce.

V této kategorii u nás najdete i moderní cestovní gril Weber Traveler. Pokud hledáte výkonný gril, který byste si s sebou rádi brali pravidelně na cesty, lepší řešení než Weber Traveler nenajdete.