Menu
0
Váš košík je prázdný

Plynové grily Weber Genesis

Oficiální prodejce WeberOficiální prodejce WeberKompletní sortiment Weber máme na našem skladě v Česku i naší kamenné prodejněPřednosti značky Weber
Plynový gril Weber Genesis E-325SPlynový gril Weber Genesis E-325S
do 7 dnů u Vás
37 490 Kč
Plynový gril Weber Genesis SX-325SPlynový gril Weber Genesis SX-325S
do 7 dnů u Vás
45 990 Kč
Plynový gril Weber Genesis SX-435Plynový gril Weber Genesis SX-435
do 7 dnů u Vás
59 990 Kč
Plynový gril Weber Genesis EPX-435Plynový gril Weber Genesis EPX-435
do 7 dnů u Vás
59 990 Kč

Plynové grily Weber Genesis

Plynové grily Weber Genesis jsou "matkou" všech plynových grilů od Webera. Umožňují profesionální grilování i u Vás doma na zahradě, jelikož nabízí vysoký výkon, velkou grilovací plochu a širokou výbavu. Díky odděleně regulovatelným hořákům z ušlechtilé oceli dosáhnete vysokých teplot a je jen na Vás, jak je na grilovacím roštu rozmístíte. Teplotu ve svém grilu stoprocentně kontrolujete pouhým otočením kolečka. Po napojení na plynovou bombu bude Váš Weber gril připraven na grilování během pár minut.

Řada Weber Genesis přináší nejnovější trendy ze světa grilování i k Vám domů. Hlavními přednostmi těchto grilů jsou vysoká kvalita, široká výbava, praktické funkce a stylový design

Jádrem této ikonické řady je dokonalý grilovací systém GS4, který je složen ze 4 unikátních Weber komponent, které u konkurence nenajdete. Jedná se o speciální zážehový systém, dokonalý zkosený design plynových hořáků, již známé aroma kolejnice Flavorizer Bars a Grease Management systém snadného čištění.

Nejedná se však samozřejmě o jediné přednosti této řady. Tuck-Away ohřívací rošt, postranní vařič, osvětlení grilu, zabudovaný grilovací asistent a mnoho dalších výhod najdete u jednotlivých modelů grilů Genesis, kde jsou i podrobněji popsány. Samozřejmostí jsou i všechny vychytávky jako například Gourmet BBQ System, které jsou obsaženy i u levnějších plynových grilů Weber.

Řada Genesis se vyrábí v mnoha variantách. Označením se také rozlišují starší modely Genesis II a novější modely Genesis z roku 2022. Na hlavní rozdíly mezi těmito dvěma řadami se můžete podívat v tomto shrnutí.