Menu
0
Váš košík je prázdný

Weber kurzy grilování

Oficiální prodejce WeberOficiální prodejce WeberKompletní sortiment Weber máme na našem skladě v Česku i naší kamenné prodejněPřednosti značky Weber

Soukromé kurzy grilování

Chcete uspořádat originální teambuilding nebo unikátní oslavu narozenin?

Zařídíme Vám skvělou akci plnou grilovaných dobrot, na kterou jen tak nezapomenete!

Zjistěte více
Grill Academy 6. června - Klasické BBQGrill Academy 6. června - Klasické BBQ
do 5 volných míst
2 899 Kč
Grill Academy 18. července - Vyšší BBQGrill Academy 18. července - Vyšší BBQ
do 10 volných míst
2 899 Kč
Grill Academy 15. srpna - Klasické BBQGrill Academy 15. srpna - Klasické BBQ
do 5 volných míst
2 899 Kč

Weber kurzy grilování

Staňte se opravdovými mistry grilu! Zúčastněte se našeho certifikovaného Weber kurzu grilování, kde Vás zkušení kuchaři od Webera provedou světem grilování. Vyzkoušíte si všechny způsoby a techniky grilování a to na několika grilech Weber. Naučíte se také, jak se o svůj gril Weber starat tak, aby Vám vydržel mnoho let. Zároveň si i vyzkoušíte různé příslušenství Weber, které třeba sami doma nepoužíváte. A především, což je ze všeho nejdůležitější, si pochutnáte na mnoha skvělých lahůdkách z grilu.

Kurzy pořádáme ve spolupráci s Weberem a jsou vhodné jak pro začátečníky na grilu, tak pro pokročilé. Naši vedoucí šéfkuchaři prošli certifikovaným školením přímo u Webera, skvěle grilují a o grilech ví vše, ale poradí Vám i pár vychytávek, které Vám usnadní vaření obecně. Hlavním cílem kurzu je naučit Vás využívat svůj gril ve všech jeho možnostech.

Weber Grill Academy byla založena v roce 2007 v Dánsku a dnes se koná na více než 100 místech po celém světě. Jedná se o největší síť škol vaření na světě a ročně těmito kurzy celosvětově projde na 190.000 účastníků. A nyní se jí s námi můžete zúčastnit i v Brně!

Co na kurzu zažijete?

 • Pohodové grilování v přátelské atmosféře
 • Vzdělání v tradiční i nové přípravě jídla
 • Vyzkoušení všech druhů grilování
 • Vyzkoušení grilování na více grilech Weber
 • A hlavně se budete bavit!

Co si z kurzu odnesete?

 • Gurmánský zážitek
 • Plno nových informací
 • Nové, odzkoušené recepty na gril
 • Dobrou náladu
 • Certifikát pravého Grill Mastera
 • Vlastní zástěru Weber

Kde najdete fotky z kurzů?

Můžete se podívat například na náš Instagram nebo Facebook. Fotky z kurzů tam přidáváme pravidelně a z minulosti jich zde určitě najdete plno :)

Kdy se kurzy konají?

Téměř všechny naše kurzy probíhají v období od března do září, kdy je o ně největší zájem. Největší množství jich pak probíhá v květnu a červnu, ale občas u nás pořádáme třeba i kurzy Zimního grilování.

Kdy kurzy vypisujeme?

Kurzy vypisujeme každý rok, většinou tak koncem února, na celou sezónu dopředu. Občas ještě nějaký termín doplníme, když je v určitém období větší zájem. Zároveň také během celého roku průběžně vypisujeme a pořádáme soukromé kurzy grilování, třeba jako teambuilding. Na ty se k nám několik firem i pravidelně vrací.

Jaká jsou na kurzech menu?

Menu každý rok lehce obměňujeme, ale základní koncept je takový, že se snažíme mít každou sezónu několik kurzů klasického grilování a několik kurzů zaměřených speciálně na steaky. Tyto stálice dále doplňujeme několika různými speciály - v minulosti jsme měli třeba speciál zaměřený na burgery, na Itálii na grilu nebo Zimní grilování.