Menu
0
Váš košík je prázdný

Grilovací náčiní, příbory a další doplňky Weber

Grilovací náčiní, příbory a další doplňky Weber

Firma Weber pro všechny milovníky grilování nenabízí pouze grily, ale i vhodné, kvalitní příslušenství. Cílem je vytvořit dostatečně šroký sortiment, abyste na grilu zvládli připravit víceméně jakékoliv dobroty, které Vás napadnou. Od českých grilovaných klasik jako vepřové krkovičky, přes celosvětově oblíbená grilovaná kuřata, až po výbornou Asii na grilu nebo třeba i nejrůznější dezerty. K tomu všemu slouží především různé pánve, hrnce, stojánky a podobné vychytávky.

V této kategorii nicméně najdete různé druhy grilovacího náčiní a další doplňky, díky kterým se při práci na grilu nespálíte a nezašpiníte, díky kterým dokážete gril snadno vyčistit a díky kterým budete podávat vždy stoprocentní grilovací výkony a výsledky.

V nabídce tak zde najdete, mimo jiné, sady obraceček a kleští, různé grilovací rukavice, grilovací zástěru, čistící kartáče i kompletní sady na čištění ke všem druhům grilů, teploměry klasické na zapíchnutí i chytré teploměry s grilovacím asistentem, lopatku na pizzu i kráječ k ní, vybavení pro grilování na litinové desce, profesionální kuchyňské nože, výbavu na uzení na grilu a mnoho, mnoho dalšího :)

Kdybyste si s výběrem nevěděli rady, určitě se na nás můžete obrátit a rádi poradíme, co by se nejvíc hodilo právě pro Vaše potřeby. Na této stránce byste každopádně měli najít tu nejzákladnější výbavu, která se skvěle hodí ke každému Weber grilu.