Menu
0
Váš košík je prázdný

Čištění, údržba a ochranné obaly

Čištění, údržba a ochranné obaly

Grily Weber jsou známé tím, že si drží kvalitu a funkčnost po dlouhé roky. Jsou to ale pořád grily, kde se při vysokých teplotách připravuje jídlo, a tak je jasné, že zde musíme počítat s nečistotami a mastnotou, které nám hlavně vnitřní prostory grilu při používání znečišťují.

I s tím ale samozřejmě Weber počítal, a tak si zde můžete vybrat mnoho čistících a ochranných produktů pro Váš gril, kde čištění je hračka a životnost Vašeho oblíbeného grilu se tak prodlouží o další dlouhá léta. 

Mezi základní vybavení, které by měl vlastnit každý, patří čistící kartáče s ocelovými štětinkami na rošt, čistící špachtle na vnitřní strany grilu, nebo i ochranné nepromokavé obaly. Můžeme si zde ale vybrat i čistící prostředky na odstranění mastnoty či nečistot, nebo i na preventivní ochranu před nimi. Je jedno, zda máte gril nejmenší elektrický nebo největší plynový, velikostí a druhů pomůcek zde najdeme mnoho, přesně pro Vašeho miláčka.
 
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Weber novinky 2022
Ani v roce 2022 nás Weber nezklamal a připravil si několik žhavých novinek. Pojďte se s námi na ně podívat!
Celý článek
Tipy na Vánoční dárky!
Vánoce jsou za dveřmi, pojďte s námi mrknout na nejlepší tipy na dárky nejen pro grilovací nadšence. Máme pro Vás tipy s cenovým rozdělením, vybere si opravdu každý.
Celý článek
Weber novinky 2021
Stejně jako každý rok i letos si Weber připravil mezi grily a příslušenstvím několik novinek. Pojďte se s námi na ně podívat!
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY