Menu
0
Váš košík je prázdný

Litinové nádobí pro vaření na ohni

Autorizovaný prodejce PetromaxAutorizovaný prodejce PetromaxPrvotřídní vybavení pro vaření na ohni a další outdoorová výbavaVše pro vaření na ohni

Litinové nádobí pro vaření na ohni

V naší nabídce najdete litinové nádobí ze dvou hlavních kategorií. A sice litinové nádobí Petromax pro vaření na ohni a litinové nádobí do grilů Weber.

V rámci litinového nádobí pro vaření na ohni existují jeho dva nejvyhledávanější druhy. Prvním jsou litinové kotlíky pro vaření nad ohněm, které jsou snad nejčastěji využívány na vaření kotlíkového guláše pěkně v přírodě. Dalším druhem jsou různé litinové pánve, nádoby a formy, které se umísťují přímo do ohně nebo také těsně nad něj. My zde máme zařazeny také speciální kované pánve do ohně.

Samostatnou kategorií je litinové nádobí do grilů Weber. Zde se nachází také různé litinové pánve, hrnce, desky a tály nejrůznějších tvarů a velikostí. Prioritně je sice určeno ke grilům Weber, ale některé by Vám mohlo posloužit také k vaření na ohni. Vždy záleží na tom, jaké máte s nádobím konkrétní plány nebo jaké máte ohniště :)