Menu
0
Váš košík je prázdný

Weber litinové nádobí na gril

Weber litinové nádobí na gril

Zde najdete všechny keramické a litinové tály, desky, pánve a planche Weber. Pro grilování čehokoliv, co může propadnout standardním roštem grilu, nebo co vyžaduje nižší nebo rovnoměrnou teplotu. Spoustu velikostí a tvarů, nejen pro každý gril Weber.

Keramické desky a tály se perfektně hodí pro přípravu menší zeleniny, plátků brambor, lívanců, pizzy či jakýchkoliv placek, pro přípravu ryb a dalších mořských plodů. Jedná se vždy o kvalitní keramiku s povrchovou úpravou. Keramické desky doporučujeme nahřívat zároveň s grilem, náhlá změna teploty může keramiku poškodit. Keramické desky můžete po použití a vychladnutí umývat i v myčce nádobí. 

Litinové desky a tály se perfektně hodí na přípravu jakéhokoliv druhu masa či masových směsí. Slanina, vajíčka, burgery nebo jakákoliv masová směs se na litině vždy ugriluje dokonale. Litina drží teplotu neuvěřitelně dobře, rozehřeje se tak rychle a rovnoměrně. Litinu po použití nedoporučujeme umývat v myčce. Nejlepší číštění je nechat zbytky jídla řádně vypálit, desku či tál vyčistit nerezovým kartáčem a případně otřít vlhkým hadrem. Desku ale po použití vlhkého hadru nebo vody musíme dobře vysušit, nejlépe vyhřát na grilu.