Menu
Rychlý kontakt
+420 602 546 758
0
Váš košík je prázdný
Zahradní nábytek Hartman
Proč zvolit gril WeberNejvyšší kvalita, moderní design a technologie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber
Nebyly nalezeny žádné produkty

Zahradní nábytek Hartman

Navštivte nás na našich nových stránkách věnovaných výhradně nábytku Hartman!

www.topzahradninabytek.czZnačka zahradního nábytku Hartman nabízí především jedinečný design, naprostý komfort a vysokou kvalitu materiálů. Díky tomu je zahradní nábytek Hartman vysoce odolný vůči povětrnostním vlivům a můžete se spolehnout, že Vaši zahradu, balkón či terasu pozvedne na vyšší úroveň. Hartman přináší do Vaší zahrady dokonalou atmosféru, vždy zlepšuje Vaši náladu a je součástí Vašich unikátních zážitků. Díky němu si budete moci venku udělat perfektní pohodlí, relaxovat a jen si užívat. Třeba při grilování.

V této kategorii na našich stránkách najdete širokou nabídku luxusních produktů Hartman. Veškerý sortiment jsme pro Vás rozdělili nejprve na jídelní sestavy a lounge sestavy a poté také podle použitých výrobních materiálů na kovový zahradní nábytek, dřevěný zahradní nábytek a ratanový zahradní nábytek. Speciální kategorií je poté kolekce Sophie, ve které najdete především tradiční modely židlí a stolů. Samostatně je vyčleněna také kolekce Jamie Oliver, která představuje zástupce těch nejvyšších řad ze sortimentu Hartman. Samostatnou kategorií jsou ještě slunečníky a další doplňky.

Jelikož je všechen venkovní nábytek Hartman promyšlen do posledního detailu a jelikož je vyroben z nejkvalitnějších materiálů, může na tyto produkty výrobce poskytnout prodlouženou dlouholetou záruku.

Více informací o přednostech značky Hartman a o její více než 50 leté historii najdete na tomto odkaze, níže už se nachází jednotlivé kolekce Hartman z naší nabídky.
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Fotky z Gril Akademie Weber Expert
Rádi bychom se s Vámi zde podělili o pár fotek z další Gril Akademie Weber, kterou jsme pořádali 9. září. Recepty byly tentokrát zaměřeny na Steaky a Burgery.
Celý článek
Gril Weber v ParaCentru Fenix
Se začátkem léta jsme darovali plynový gril Weber Q 2000 brněnskému ParaCentru Fenix. Podívejte se, jak se jim povedla první grilovačka!
Celý článek
Fotky z Gril Akademie Weber
Přidáváme pár fotek z naší Gril Akademie Weber konané 24. 6. 2020. Děkujeme všem účastníkům a budeme se těšit opět příště!
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY