Menu
Rychlý kontakt
+420 602 546 758
0
Váš košík je prázdný
Zahradní nábytek Hartman
Proč zvolit gril WeberNejvyšší kvalita, moderní design a technologie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber
Nebyly nalezeny žádné produkty

Zahradní nábytek Hartman

Navštivte nás na našich nových stránkách věnovaných výhradně nábytku Hartman!

www.topzahradninabytek.czZnačka zahradního nábytku Hartman nabízí především jedinečný design, naprostý komfort a vysokou kvalitu materiálů. Díky tomu je zahradní nábytek Hartman vysoce odolný vůči povětrnostním vlivům a můžete se spolehnout, že Vaši zahradu, balkón či terasu pozvedne na vyšší úroveň. Hartman přináší do Vaší zahrady dokonalou atmosféru, vždy zlepšuje Vaši náladu a je součástí Vašich unikátních zážitků. Díky němu si budete moci venku udělat perfektní pohodlí, relaxovat a jen si užívat. Třeba při grilování.

V této kategorii na našich stránkách najdete širokou nabídku luxusních produktů Hartman. Veškerý sortiment jsme pro Vás rozdělili nejprve na jídelní sestavy a lounge sestavy a poté také podle použitých výrobních materiálů na kovový zahradní nábytek, dřevěný zahradní nábytek a ratanový zahradní nábytek. Speciální kategorií je poté kolekce Sophie, ve které najdete především tradiční modely židlí a stolů. Samostatně je vyčleněna také kolekce Jamie Oliver, která představuje zástupce těch nejvyšších řad ze sortimentu Hartman. Samostatnou kategorií jsou ještě slunečníky a další doplňky.

Jelikož je všechen venkovní nábytek Hartman promyšlen do posledního detailu a jelikož je vyroben z nejkvalitnějších materiálů, může na tyto produkty výrobce poskytnout prodlouženou dlouholetou záruku.

Více informací o přednostech značky Hartman a o její více než 50 leté historii najdete na tomto odkaze, níže už se nachází jednotlivé kolekce Hartman z naší nabídky.
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Gril Akademie Weber 12. června!
Zveme Vás na originální Gril Akademii Weber, kterou budeme pořádat 12. červnna. Přijďte se o grilování dozvědět více od skutečných mistrů grilu, od šéfkuchařů z Webera!
Celý článek
Prodloužená otevírací doba
Během celé hlavní grilovací sezóny u nás budeme mít prodlouženou otevírací dobu. Navštívit nás tak nyní můžete třeba i v sobotu!
Celý článek
Top Zahradní Nábytek
Založili jsme Top Zahradní Nábytek, zaměřený výhradně na zahradní nábytek značky Hartman. V souvislosti s tím jsme již také spustili nové stránky TopZahradniNabytek.cz, pojďte se na ně s námi podívat!
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY