Menu
0
Váš košík je prázdný

Peletové grily Weber SmokeFire

Oficiální prodejce WeberOficiální prodejce WeberKompletní sortiment Weber máme na našem skladě v Česku i naší kamenné prodejněPřednosti značky Weber

Peletové grily Weber SmokeFire

Peletové grily jsou tou nejnovější a nejmodernější kategorií zahradních grilů. Kombinují v sobě ty nejlepší vlastnosti kotlových, plynových i elektrických grilů a představují úplně novou dimenzi grilování.

Máte při grilování rádi vůni dřevěného uhlí? Díky kvalitním dřevěným peletám Weber zde získáte dokonalé grilovací aroma i chuť. Chcete u svého grilu snadné ovládání? Svůj gril zde řídíte stejně jednoduše jako u plynových grilů, jen nastavíte teplotu a gril už ji poté udržuje automaticky, automaticky dávkuje i pelety. Nebo Vás baví nejmodernější technologie? U těchto grilů máte již zabudován chytrý teploměr Weber Connect - tento nejnovější grilovací asistent Vám doporučí, za jak dlouho bude maso hotové či jakou nastavit teplotu. Řekne Vám také, jaká je reálná aktuální teplota na roštu i v mase nebo kdy Vaše jídlo na žáru obrátit.

I u peletových grilů máte samozřejmě zajištěno použití nejkvalitnějších materiálů a dlouholetou životnost. Stejně jako u většiny grilů Weber i zde je rošt vybaven vyměnitelným středem Gourmet BBQ System.

Grily na pelety neznají hranic, co se přípravy jídla na Vaší zahradě týče. Umí dokonale všechny metody grilování a díky rozsahu nastavitelných teplot od 95 °C do 315 °C zvládne bezchybně i uzení.

Peletové grily jsou tou vůbec nejlepší volbou pro každého, kdo to s grilováním myslí opravdu vážně. Perfektní na dlouhou přípravu větších kusů masa i na dokonalé hovězí steaky. Pokud patříte mezi ty z nás, kdo si s jídlem rádi hrají a zkoušejí nové věci, věříme, že s grilem na pelety budete naprosto spojeni. Připravujte své grilované pokrmy jako profesionál!

Peletové grily Weber jsou nabízeny ve dvou velikostech - v menší veliksoti SmokeFire EX4 a ve větší velikosti SmokeFire EX6.

Další kategorie