Menu
0
Váš košík je prázdný

Grilovací koření Meat Church

Oficiální prodejce WeberOficiální prodejce WeberKompletní sortiment Weber máme na našem skladě v Česku i naší kamenné prodejněPřednosti značky Weber

Grilovací koření Meat Church

„Když máš dobrý maso, koření nepotřebuješ.“ Říká jedině ten, kdo s kořením pořádně nikdy neexperimentoval. To správné grilovací koření posune Váš gastronomický výkon do další úrovně. Dopřejte Vašemu fláku masa pořádnou masáž kořením z naší široké nabídky BBQ koření. Objevte svět chutí a překvapte sebe i své hosty něčím novým. My už jsme ochutnávali za Vás a teď Vám můžeme nabídnout to nejlepší až z USA.

Ze srdce Texasu, kde se vášeň pro grilování zakořenila obzvlášť hluboko, vám přinášíme celou řadu směsí koření značky Meat Church. Zakladatel Matt Pittman, proslavený BBQ Pitmaster, byl v kuchyni odmala školený tím nejlepším mistrem všech dob – jeho babičkou. Z bohaté zkušenosti se postupně v průběhu soutěží a jeho života zasvěcenému grilování zrodilo několik kořenících směsí vyšperkovaných k naprosté dokonalosti. A my je až z dalekého Texasu přinášíme Vám přímo ke grilu.

Tato značka vyniká osobitými etiketami, které možná na první pohled tolik neřeknou. Ale po ochutnání pochopíte co za danou etiketou stojí. Meat Church nabízí opravdu širokou škálu kořenících směsí, na každou příležitost a ke každému masu. To znamená, že si podle své chuti vybere opravdu každý. Nebojte se ale výběru. Daná směs je často stvořena za určitým cílem, vysněnou chutí, použít se ale dají opravdu na většinu grilovaných pochoutek. Pokud si nejste jistí, tak v galerii produktu najdete pomocný přehled těchto grilovacích koření a doporučeného masa, ke kterému se hodí.