Servis grilů Weber

Vyskytl se u Vašeho grilu Weber nějaký problém a nevíte si s ním rady? Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme :)

U grilů Weber na dřevěné uhlí - zde se většinou jedná jen o drobnosti, které se dají vyřešit telefonicky a případně zakoupením náhradních dílů.

Servis elektrických grilů Weber:

Zde bývá problém buď v topné spirále nebo v kontrolní jednotce. Oba problémy se dají řešit jedině výměnou těchto dílů za nové, nezvládneme je opravit. Jak topné spirály, tak kontrolní jednotku najdete na našem eshopu a obvykle je míváme skladem.

Možné příčiny problémů u elektrických grilů:

A) Vadná topná spirála - nejčastějším ukazatelem je, že gril vyhazuje pojistky (ihned po zapnutí nebo i chvilku po nahřátí); dále pokud spirála vůbec nehřeje či je na ní povrchová vada
B) Vadná kontrolní a regulační jednotka - i v té může být (poměrně výjimečně) problém, příčinu bychom hledali v prvé řadě u ní jen v případě, že je na ní vidět nějaká povrchová vada.

V 95 % případů je problém v topné spirále a je potřeba ji vyměnit. Proto, pokud nemáte důvod předpokládat vadu u regulační jednotky, určitě doporučujeme nejprve vyměnit topnou spirálu.

Případně můžeme výměnu provést i za Vás - máte pak jistotu, že nebudete třeba zbytečně objednávat spirálu, pokud bude problém nakonec v kontrolní jednotce.
Servis na naší prodejně - zdarma, včetně výměny dílu za nový (jedná se o drobnost na 5 minut práce :) )

Servis plynových grilů Weber:

Záruční servis:

V rámci servisu zjistíme, v čem je problém a pokud bude potřeba, prostřednictvím reklamace u výrobce zajistíme náhradní díl ke grilu.

Záruční doba pro tento servis činí 2 roky (na gril se může ještě navíc vztahovat prodloužená záruka výrobce na některé díly).

Prováděn zdarma, ať už u nás na prodejně nebo na Vaší adrese v rámci Brna a blízkého okolí. Pro jeho provedení budeme, prosím, potřebovat doklad o nákupu grilu u naší firmy.

Pozáruční servis:

V rámci servisu zjistíme, v čem je problém a pokud bude potřeba, dohledáme u výrobce náhradní díl ke grilu, zjistíme jeho dostupnost a cenu a pošleme Vám na něj cenovou nabídku. Po jejím odsouhlasení můžeme díl vyměnit my, nebo můžeme výměnu dílu nechat na Vás.

Ceník pozáručního servisu:
Práce technika - 500 Kč včetně DPH na hodinu práce

Pozáruční servis provádíme pouze na naší adrese. Přes 95 % problémů lze každopádně vyřešit i na dálku. Obvykle stačí zaslat informace a případně fotky nebo video na náš email a drtivá většina situací je řešena dodáním potřebného náhradního dílu (nová krabička zapalování v případě nefunkčního zapalování, nové hořáky v případě jejich nevyčistitelného zanešení), přičemž výměna obvykle není nic náročného. Náhradní díly od Webera vždy chodí i s návodem s obrázky na výměnu.

Pokud máte jakýkoliv problém s grilem Weber, neváhejte se na nás, prosím, obrátit, rádi Vám pomůžeme :)