Menu
0
Váš košík je prázdný

Grily na dřevěné uhlí Weber

Grily na dřevěné uhlí Weber

Kotlové grily na dřevěné uhlí vyvinuté společností Weber patří již po mnoho let takřka ke kultovním záležitostem v tomto oboru. Užijte si nezapomenutelné zážitky s přáteli či rodinou při grilování na grilech, které vás uchvátí svou promyšlenou konstrukcí.

Grily Weber nabízejí optimální obsluhu při zajištění maximální bezpečnosti a pohodlné údržby. A kulinářské zážitky? Ty budou patřit k nezapomenutelným chvílím při vašich grilovacích party.

Pro grilování doma na zahradě jsou určeny především řady grilů Weber Original Kettle a Master Touch. Grily Weber Original Kettle nabízí grilovací plochu o průměru 47 cm, která je ideální především na grilování pro menší počet hostů.

Pro skutečné nadšence grilování jsou zde grily Weber Master Touch. S grilovací plochou o průměru 57 cm již můžete pořádat i větší grilovací party. Samozřejmostí této řady kotlových grilů je i nejširší výbava, která mimojiné obsahuje rošt s Gourmet BBQ systémem, který mění tenhle klasický gril Weber s dlouholetou tradicí ve skutečnou zahradní kuchyni.

Přejete-li si grilovat i na cestách, Weber si pro Vás nachystal i malé přenosné grily. V sekci přenosné grily na našem e-shopu Topgrily naleznete řadu Smokey Joe v nejrůznějších barvách, z nichž si jistě dokáže vybrat úplně každý. Velmi praktickou alternativou k této řadě pak je cestovní gril Weber Go-Anywhere.

V sekci speciálních grilů pro Vás máme grily Weber z řady Performer. Ty už představují skutečnou špičku mezi grily na dřevěné uhlí. Kromě nejširší výbavy grilů Master Touch disponují také velkou pracovní plochou v podobě pojízdných stolků. Kromě nich v kategorii naleznete profesionální udírny Weber Smokey Mountain Cooker a také ohniště Weber Fireplace.