Menu
0
Váš košík je prázdný

Grily na dřevěné uhlí Weber

Grily na dřevěné uhlí Weber

Kotlové grily na dřevěné uhlí vyvinuté společností Weber patří již po mnoho let takřka ke kultovním záležitostem v tomto oboru. Užijte si nezapomenutelné zážitky s přáteli či rodinou při grilování na grilech, které vás uchvátí svou promyšlenou konstrukcí.

Grily Weber nabízejí optimální obsluhu při zajištění maximální bezpečnosti a pohodlné údržby. A kulinářské zážitky? Ty budou patřit k nezapomenutelným chvílím při vašich grilovacích party.

Pro grilování doma na zahradě jsou určeny především řady grilů Weber Classic KettleOriginal Kettle a Master Touch. V samostatné kategorii nejlevnějších grilů Weber na dřevěné uhlí najdete všechny zástupce řad Bar-B-Kettle, Classic Kettle a Original Kettle. Jsou ideální především spíš pro občasné grilování těch jednodušších grilovaných jídel. Vepřovou krkovičku na nich uděláte stejně dobře jako na ostatních grilech Weber, ale na různé pokročilejší grilovačky doporučujeme spíš prodávanější řadu Master Touch. Výše uvedené řady jsou zároveň nabízeny ve dvou rozměrech - 47 cm a 57 cm.

Pro skutečné nadšence grilování jsou zde grily Weber Master Touch. S grilovací plochou o průměru 57 cm již můžete pořádat i větší grilovací party. Samozřejmostí této řady kotlových grilů je i nejširší výbava, která mimojiné obsahuje rošt s Gourmet BBQ systémem, který mění tenhle klasický gril Weber s dlouholetou tradicí ve skutečnou zahradní kuchyni.

Přejete-li si grilovat i na cestách, Weber si pro Vás nachystal i malé přenosné grily. V sekci přenosné grily na našem e-shopu Topgrily naleznete řadu Smokey Joe v nejrůznějších barvách, z nichž si jistě dokáže vybrat úplně každý. Velmi praktickou alternativou k této řadě pak je cestovní gril Weber Go-Anywhere.

Úplnou špičku v rámci grilů Weber na dřevěné uhlí představují grily s postranním stolkem Weber Performer a ještě nad nimi se nachází speciální, dvouplášťové grily Weber Summit Kamado, které jsou zdokonaleny především k pomalému Low & Slow grilování při nízkých teplotách. Posledním speciálním grilem Weber na dřevěné uhlí je Ranch Kettle s masivním grilovacím roštem o průměru.

Kromě všech v této kategorii uvedených grilů zde naleznete také profesionální udírny Weber Smokey Mountain Cooker nebo ohniště Weber Fireplace.