Grilovací recepty

Vážení přátelé grilování, pokud i Vy chcete překvapit své blízké perfektním jídlem z grilu, tak právě pro Vás je zde sekce Grilovací recepty.

Podívejte se s námi, jaké různé možnosti grilovaných pokrmů existují. Udělá nám velkou radost, pokud budou některé z našich receptů na gril inspirací pro Vaši grilovací tvorbu! Pokud tak často přemýšlíte, co na gril, zkuste třeba nějaký náš grilovací recept :)

Najdete zde přehledné recepty na klasiky jako třeba vepřovou krkovičku na grilu nebo lososa na cedrovém prkénku. Děláme u nás ale i zajímavější jídla na kurzech grilování a některá z nich jsme převedli přímo i na napsaný recept tady na webu - doporučujeme třeba výbornej vepřovej bůček na rotisserii.

Kromě toho jsme sepsali také návody krok za krokem jak na dokonalý steak hovězí nebo jak uděláte dokonale křupavé batátové hranolky. Níže najdete také pár dalších užitečných odkazů, s pomocí kterých můžete své grilovací dovednosti posunout zase na další level.

Přejeme povedené grilování nejen s našimi recepty na gril a hlavně hodně zábavy! :)

Jak naložit maso na gril? (třeba vepřovou krkovici)
Jak grilovat kuře?
Jak grilovat vepřovou panenku?
Jak správně grilovat maso?
Jak grilovat zeleninu? (cuketu, papriku, aj.)
Jak grilovat ryby? (lososa, makrelu)
Jak grilovat hermelín?

Pokud si budete přát, můžete přidávat své vlastní recepty na gril, o které již nikdy nepřijdete. A navíc se o Váš vlastní originální recept podělíte s ostatními milovníky grilování, čímž jim jistě můžete pomoci zlepšit jejich kulinářské schopnosti. Napiště nám svůj recept na gril na info@topgrily.cz a my Vám Váš recept pomůžeme dostat i k dalším mistrům grilování.