Menu
0
Váš košík je prázdný

Údržba a čištění zahradního nábytku

Oficiální prodejce nábytku HartmanOficiální prodejce nábytku HartmanNejvyšší kvalita, absolutní pohodlí, snadná údržba a další přednostiPřednosti značky Hartman

Údržba a čištění zahradního nábytku

V této kategorii najdete vše potřebné pro údržbu Vašeho zahradního nábytku Hartman a pro dlouholeté uchování jeho původního vzhledu a kvalit.

Zahradní nábytek Hartman obecně vyžaduje pouze zcela minimální údržbu. U hliníkových nábytků například stačí jen jednou za čas hliníkovou konstrukci utřít navlhčeným hadříkem od případných nečistot.

Jediná výraznější péče o zahradní nábytek Hartman je u nábytku z týkového dřeva. Dřevo totiž může po určité době na přímém slunci ztrácet svoji původní barvu a časem šednout. Jedná se nicméně jen o povrchovou změnu, kterou můžete pomocí správných přípravků snadno zvrátit. Z vlastní zkušenosti víme, že tato péče je jednodušší, než byste možná čekali :) Dřevo stačí nejprve očistit Teak Cleanerem a poté obnovit barvu pomocí odpovídajícího Teak Protectoru, to je vše.

Kromě nejrůznějších způsobů na údržbu zahradního nábytku existuje také možnost jej při nepoužívání přikrýt ochranným obalem. Není to sice nutné, tento nábytek je připraven být venku celoročně bez přikrytí, přesto si ale s ochranným obalem ušetříte čas s péčí o nábytek - nepráší se na něj, nedostanou se k němu ptáci ani jiné venkovní nečistoty.

Ochranné obaly nejsou přímo značky Hartman, ale jsou kvalitní a jsou určeny i k tomuto nábytku. Pokud byste si nevěděli rady s výběrem rozměrů, neváhejte se na nás, prosím, obrátit.