Menu
Rychlý kontakt
+420 602 546 758
0
Váš košík je prázdný
Plynové grily Weber Summit
Proč zvolit gril WeberNejvyšší kvalita, moderní design a technologie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber

Plynové grily Weber Summit

Profesionální grily Weber Summit poskytují nezapomenutelný zážitek z grilování na nejvyšší úrovni. Jedná se o ideální řešení jak pro domácí zahradní grilovací party tak pro profesionální kuchaře a restaurace. Nabízí vysoký výkon, velkou grilovací plochu a širokou výbavu. Díky odděleně regulovatelným hořákům z ušlechtilé oceli dosáhnete vysokých teplot a je jen na Vás, jak je na grilovacím roštu rozmístíte. Teplotu ve svém grilu stoprocentně kontrolujete pouhým otočením kolečka. Po napojení na plynovou bombu bude Váš Weber gril připraven na grilování prakticky ihned.

Výhodami grilů Weber je nejvyšší kvalita produktů, ale také velmi široká výbava grilů a nejinak tomu je u řady Weber Summit. Součástí jejich výbavy jsou, mimo jiné, jedinečné aromatické lišty Flavorizer Bars. Tyto lišty jsou umístěny nad hořáky a pomáhají tak ještě lépe rozmístit teplotu na grilovacím roštu. Kromě toho ale na ně také odkapává šťáva z grilovaných pokrmů a jelikož se Flavorizer Bars nad hořáky silně rozžhaví, odkapávající šťáva se na nich vypařuje a vytváří tak při grilování výborné aroma. Nepoznáte tak žádný rozdíl mezi grilováním na plynových grilech Weber a na grilech na dřevěné uhlí.

Plynové grily Weber Summit disponují nejširší výbavou, největší grilovací plochou, nejvyšším počtem hořáků a tím pádem i nejvyšším výkonem. Součástí jejich výbavy je i otočný špíz s elektromotorem, speciální udící box a mnoho dalšího. Stejně tak je vyroben z nejkvalitnějších materiálů a proto představuje absolutní špičku ve světě grilování.

AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Otevírací doba a odesílání o Vánocích
Přehledné informace o naší otevírací době a odesílání objednávek během letošních vánočních svátků a přelomu roku.
Celý článek
Vánoční novinky Weber
Letos poprvé si pro Vás Weber připravil již na Vánoce některé novinky následující grilovací sezóny. Udělejte svým nejbližším radost dárkem Weber!
Celý článek
Fotky z druhé letošní Gril Akademie Weber
Chtěli bychom se s Vámi podělit o pár fotek i z naší druhé letošní Gril Akademie, všem účastníkům ještě jednou děkujeme!
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY