Menu
0
Váš košík je prázdný

Plynové grily Weber Summit

Oficiální prodejce WeberOficiální prodejce WeberKompletní sortiment Weber máme na našem skladě v Česku i naší kamenné prodejněPřednosti značky Weber

Plynové grily Weber Summit

Profesionální grily Weber Summit poskytují nezapomenutelný zážitek z grilování na nejvyšší úrovni. Jedná se o ideální řešení jak pro domácí zahradní grilovací party tak pro profesionální kuchaře a restaurace. Nabízí vysoký výkon, velkou grilovací plochu a širokou výbavu. Díky odděleně regulovatelným hořákům z ušlechtilé oceli dosáhnete vysokých teplot a je jen na Vás, jak je na grilovacím roštu rozmístíte. Teplotu ve svém grilu stoprocentně kontrolujete pouhým otočením kolečka. Po napojení na plynovou bombu bude Váš Weber gril připraven na grilování prakticky ihned.

Výhodami grilů Weber je nejvyšší kvalita produktů, ale také velmi široká výbava grilů a nejinak tomu je u řady Weber Summit. Součástí jejich výbavy jsou, mimo jiné, jedinečné aromatické lišty Flavorizer Bars. Tyto lišty jsou umístěny nad hořáky a pomáhají tak ještě lépe rozmístit teplotu na grilovacím roštu. Kromě toho ale na ně také odkapává šťáva z grilovaných pokrmů a jelikož se Flavorizer Bars nad hořáky silně rozžhaví, odkapávající šťáva se na nich vypařuje a vytváří tak při grilování výborné aroma. Nepoznáte tak žádný rozdíl mezi grilováním na plynových grilech Weber a na grilech na dřevěné uhlí.

Plynové grily Weber Summit disponují nejširší výbavou, největší grilovací plochou, nejvyšším počtem hořáků a tím pádem i nejvyšším výkonem. Součástí jejich výbavy je i otočný špíz s elektromotorem, speciální udící box a mnoho dalšího. Stejně tak jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a proto představují absolutní špičku ve světě grilování.

Modely Summit E-470, S-470, E-670 a S-670 jsou na trhu již od roku 2007 a až do roku 2024 představovaly špičku ve světě plynových grilů (nejen) Weber. V roce 2024 přichází na trh moderní modely FS38 a FS38X a postupně starší verze kompletně nahradí. Koukněte na jejich nejnovější funkce, které z nich opět dělají ty nejlepší grily na trhu :)