Menu
0
Váš košík je prázdný

Vše pro vaření na ohni

Vše pro vaření na ohni

V naší nabídce najdete vše potřebné pro vaření na ohni. Od ohnišť samotných, přes všechno potřebné příslušenství, až po outdoorové chladící boxy a petrolejové lampy pro co nejjednodušší vaření v přírodě.

V rámci ohnišť najdete venkovní přenosná ohniště nejrůznějších druhů a značek Weber a Petromax. Velkou kategorií je pak litinové nádobí pro vaření na ohni zahrnující litinové kotlíky nad oheň, litinové pánve, litinové grilovací pánve, pánve z kované oceli i různé další litinové formy pro vaření na ohni.

Mezi příslušenstvím pro vaření na ohni jsou samozřejmostí opékáčky na buřty a různé kleště a obracečky, ale najdete zde například i krásné varné konvice pro umístění přímo do ohně. Specifickou kategorií jsou petrolejové lampy Petromax, kterými se tato populární německá značka před více než sto lety proslavila a které se prodávají dodnes.

Nabídku výbavy pro vaření na ohni u nás doplňují také outdoorové pasivní chladící boxy a tašky, perfektní pro převážení chlazených surovin či nápojů do přírody.

Přejeme plno zábavy u jakékoliv venkovní přípravy jídla - ať už u grilu nebo u ohně :)